Jak sprawdzic plan taryfowy U-tel

Уральцы – szczęściarze: różne plany taryfowe Utel, przyjemne ceny dają nieograniczone możliwości komunikowania się z przyjaciółmi, kolegami i rodziną. Nie tylko telefony komórkowe, ale i przewodowe telefony pozwalają zaoszczędzić budżet dzięki serii nieograniczone taryf.

Jak sprawdzic plan taryfowy U-tel

Instrukcja

1
Skorzystaj specjalnym serwisem. Dla wszystkich abonentów sieci Utel powstał jednolity help desk: 8-800-300-1800 (11800), gdzie w formie automatycznego pokazu można dowiedzieć się nie tylko parametry podłączonego planu taryfowego, ale i wyjaśnić wiele szczegółów obsługi. Informacje, co prawda jest dostępna tylko dla właścicieli karty sim czelabińskim.
2
Jeśli pracować w automatycznym systemie jest niewygodne, to dzwoniąc z tego samego numeru, po prostu poczekaj na odpowiedź operatora. Jednak specjalista poprosi cię nazwać pełne dane osoby, na którą zarejestrowany jest numer, a w niektórych przypadkach i jego alufelgi.
3
Przejdź do strony internetowej. W „gabinecie” użytkownika (UКабинет) można się dowiedzieć i transmisji danych (porównać go z innymi), i równowagi, i połączyć się z najbardziej dogodnej stawce.
4
Należy zwrócić uwagę, rozpoczęta program przejścia na jednolite opłaty i łączenie marek regionalnych, w tym i Utel (marka, OAO „Уралсвязьинформ”). Czas dyktuje konieczność tworzenia rozpoznawalne marki, a od połowy 2012 roku będzie „Rostelekom”. A na razie Utel, „niżny nowogród Komórkowa (NSS), „Енисейтелеком” (ЕТК) i inne będą używane jednocześnie z nową marką.
5
Nazwy niektórych planów taryfowych już się zmieniły. „Connect plus” teraz „Кнопкины punkt <url>”, a „Connect+modem USB” – „Кнопкины punkt <url> + modem USB”. Tempa podczas gdy uprzedni: 5 groszy – z drugiej minuty rozmowy, pierwsza minuta połączenia – 0,55 zł; druga i każda następna minuta – 00,5 zł. Rozmowy na wszystkie telefony i numery stacjonarne „Niech mówią” kosztują tyle samo. Nie ma opłaty abonamentowej.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.