Jak skonfigurować MMS na „Билайне” w Kazachstanie

MMS-wiadomość jest wiadomość multimedialną, która może zawierać grafikę, dźwięki i duże ilości tekstów, a także wizytówki (elementy książki adresowej). Dla ustawienia odbierania i wysyłania takich wiadomości można wprowadzić ustawienia ręcznie lub zamówić SMS u operatora.

Jak skonfigurować MMS na

Instrukcja

1
Upewnij się, że twój telefon obsługuje funkcję MMS. Aby to zrobić, należy skorzystać z instrukcji, która była w zestawie z telefonem komórkowym. Jeśli nie ma jej pod ręką, znajdź opis telefonu na oficjalnej stronie producenta.
2
Aktywuj usługę MMS na „Билайне”, jeśli została wcześniej wyłączona. Domyślnie wszyscy abonenci „Beeline” są podłączone do niej. W celu ponownej aktywacji, wybierz ze swojego telefonu następujące polecenie: *110*181# i naciśnij przycisk połączenia.
3
Wprowadź ustawienia MMS dla „Beeline” w telefonie ręcznie. Aby to zrobić, przejdź do menu „Wiadomości”, następnie wybierz „MMS” i przejdź do opcji „Ustawienia”. Utwórz nowy profil i wprowadź jego nazwę BeeMMS. W polu Data Bearer wybierz Gprs. Należy zwrócić uwagę, w telefonie musi być skonfigurowany i podłączony do Gprs, aby można skonfigurować usługi MMS.
4
Wpisz w polu User ID wartość Beeline, podobnie wypełnij pole Password. Następnie w polu APN wpisz adres serwera MMS: mms.beeline.ru. W polu adres IP wpisz 192.168.094.023. Następnie w polu Message server wpisz http://mms/. Zapisz utworzony profil.
5
Jeśli masz problemy z ręcznym ustawieniem MMS, skorzystaj z instrukcjami dla poszczególnych modeli telefonów dostępnych na stronie „Beeline” http://mobile.beeline.ru/msk/setup/mms.wbp?bm=318f7548-2989-415d-9908-3b492dbfc95f. Wybierz swój model telefonu i wykonaj podane instrukcje.
6
Zamów SMS z automatycznymi ustawieniami MMS, jeśli masz telefon Nokia. Aby to zrobić, wpisz numer 06741015 i poczekaj na wiadomości. Następnie zapisać otrzymane ustawienia w swoim telefonie. Dla ustawień wprowadź kod 1234.
logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *