Jak skonfigurować pocztę na „Sony Ericsson”

Korzystanie z klienta e-mail w telefonie komórkowym daje możliwość, aby uzyskać dostęp do swojej korespondencji, będąc z dala od domu i biura. Konfigurowanie klienta zależy od ustawień samego telefonu, a także od używanego serwera poczty e-mail.

Jak skonfigurować pocztę e-mail w

Instrukcja

1
Skonfiguruj klienta poczty e-mail w telefonie Sony Ericsson, na przykład, k750, dla serwera poczty mail.ru. Wyjaśnić ustawienia poczty e-mail innych serwerów można w pomocy technicznej w swojej elektronicznej skrzynce. Należy pamiętać, że przed ustawieniem e-mail w telefonie musisz mieć skonfigurowane połączenie z internetem.
2
Przejdź do menu telefonu, a następnie wybierz „Wiadomości”. Kliknij na pozycję „Ustawienia”, kliknij w „Ustawienia konta”. Wybierz opcję „Nowe konto”. Wpisz dowolną nazwę dla tworzonego konta; najlepiej ustawić taką nazwę, aby z niego było jasne, z jakim serwerem jest to związane. Jest to szczególnie ważne w przypadku, jeśli masz kilka skrzynek pocztowych.
3
W polu „Połączenie” wybierz nazwę swojego skonfigurowanego połączenia z internetem. Należy zwrócić uwagę, aby to było Gprs a nie Wap-połączenie. W tym ostatnim przypadku można spędzić znacznie więcej pieniędzy do pracy z pocztą e-mail w telefonie.
4
Wybierz protokół POP3. Wpisz adres serwera poczty przychodzącej np. pop.mail.ru. Do portu przychodzących wiadomości ustaw wartość 110. W opcji „Szyfrowanie” wybierz „Bez szyfrowania”. W polu „Skrzynki pocztowej” wpisz swój login i e-mail (wszystko, co jest napisane przed @).
5
Wpisz adres serwera poczty wychodzącej, np. smtp.mail.ru. Wpisz w polu „Port wychodzących” wartość 25. Następnie wypełnij pole „Adres e-mail” pełny adres e-mail, np. [email protected] Następnie wybierz odpowiednią wartość w polu „Pobierać”; na przykład, aby zaoszczędzić przepustowość, wybierz opcję „Tylko nagłówki”.
6
Pola „Od kogo” (pseudonim autora wiadomości) i „Podpis” (wyświetlane informacje na końcu listu), wypełnij na życzenie. Dalej wybierz wartość „Wyłączone” w polu „Kopia wychodzących” i „Okres testowania”. Zapisz utworzone konto.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.