Jak wyłączyć pakiet 3 usług w „Билайне”

Abonenci operatora komórkowego „Beeline” mogą podłączyć opcję „Pakiet trzech usług”, za pomocą którego możliwe jest korzystanie z następujących usług telekomunikacyjnych: internet przez GPRS, GPRS, WAP, MMS. Jeśli nie chcesz już korzystać z tej usługi, można ją wyłączyć w dowolnym momencie.

Jak wyłączyć pakiet 3 usług w

Instrukcja

1
Wyłącz opcję „Pakiet trzech usług”, dzwoniąc z telefonu centrum wsparcia dla klientów. Aby to zrobić, wpisz krótki kod 0611, poczekaj na odpowiedź operatora. Po tym podaj alufelgi właściciela lub słowo, które rejestrowali przy zakupie karty SIM. Po tym usługa zostanie wyłączona.
2
Wyłącz usługę za pomocą systemu samoobsługowego. Aby to zrobić przejdź na oficjalnej stronie operatora komórkowego „Beeline” na adres www.beeline.ru. W menu znajdź zakładkę „dla klientów Prywatnych”, a w niej opcję „moje konto”, kliknij na niego.
3
Na wyświetlonej liście kliknij na zakładkę „System zarządzania usługami Mój „Beeline””. Przed tobą pojawi się strona, gdzie należy wprowadzić dziesięciocyfrowy numer telefonu, hasło. Jeśli wcześniej nie rejestrowali hasło w systemie, to ze swojego telefonu, wpisz następującą kombinację znaków: *110*9# i naciśnij klawisz połączenia. W ciągu kilku minut na twój telefon przyjdzie serwis wiadomość z hasłem.
4
Wpisz otrzymane hasło w odpowiednim polu. Po tym, kliknij „Zaloguj się”. Na wyświetlonej stronie kliknąć kartę „Usługi i opłaty”, wśród wszystkich tytułów podłączonych opcji wybierz „Pakiet trzech usług: internetu przez GPRS, GPRS, WAP, MMS”, odznacz przed tym punktem. W końcu kliknij przycisk „Zapisz”.
5
Wyłączyć opcję „Pakiet trzech usług” można i za pomocą specjalnego polecenia USSD. Aby to zrobić ze swojego telefonu, wpisz następującą kombinację znaków: *110*180# i przycisk połączenia.
6
Aby dezaktywować „Pakiet trzech usług”, możesz zwrócić się do najbliższego biura operatora komórkowego „Beeline”. Przy sobie należy mieć paszport. W tym przypadku, jeśli konto nie jest zarejestrowany na ciebie, właściciel karty SIM musi których możecie następnie zmienić na nazwę pełnomocnictwo.
Porada
Opcja „Pakiet trzech usług” wyłącza za darmo.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.