Jak wyłączyć przychodzące sms

Usługa odbierania i wysyłania SMS-ów może być wyłączona na różne sposoby. Możesz zwrócić się do operatora z prośbą o ograniczenia zabudowy na odbiór wiadomości lub po prostu zainstalować oprogramowanie na urządzenie mobilne.

Jak wyłączyć przychodzące sms

Trzeba

  • – dostęp do telefonu;
  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Skontaktuj się z obsłudze ciebie operatorem sieci z prośbą o wyłączenie usługa odbierania połączeń przychodzących wiadomości od innych użytkowników. Możesz skontaktować się z działem pomocy technicznej, zwrócić się do pracowników klientów działów znajdujących się w twoim mieście lub skonfigurować usługę w gabinecie użytkownika na oficjalnej stronie internetowej operatora za pomocą panelu sterowania podłączonymi z usług.
2
Należy pamiętać, że podczas kontaktu klienta dział operatora potrzebny jest dostęp do telefonu komórkowego, a także paszport lub inny dokument potwierdzający twoją tożsamość jako oficjalnego właściciela numeru telefonu. Jeśli karta sim została zarejestrowana na drugiego człowieka, może być konieczne jego obecność. Tutaj wszystko zależy od operatora.
3
W zarządzaniu usługą połączeń przychodzących wiadomości należy zapewnić dostęp do twojego numeru telefonu komórkowego do późniejszego otrzymania danych do logowania i hasła. Zaloguj się na stronie internetowej operatora i przejdź do sekcji połączonych usług. Zaznacz na otrzymywanie wiadomości SMS, a następnie kliknij na przycisk „Wyłącz”, po czym potwierdź operację określonych przez operatora sposób.
4
Podczas kontaktowania się z pomocą techniczną, sprawdzić jej numer z broszur informacyjnych lub na oficjalnej stronie internetowej operatora. Jeśli istnieje możliwość zarządzania usługami za pomocą systemu automatycznej odpowiedzi, przejdź także do sekcji usług i wykonaj wyłączyć przychodzące SMS-ów. Jeśli masz jakiekolwiek trudności podczas nawigacji w menu, skontaktuj się bezpośrednio z operatorem. Najprawdopodobniej trzeba będzie podać dane paszportowe dla identyfikacji ciebie jako właściciela karty sim.
5
Znajdź w menu telefonu komórkowego funkcję blokowania połączeń przychodzących SMS-ów. Należy również pamiętać, że dla wielu urządzeń mobilnych, na przykład, Blackberry, są specjalnie instalowane narzędzia, które ograniczają otrzymanie informacji za pomocą SMS-ów. Należy pamiętać, że wielu operatorów korzystają z systemu wiadomości SMS do powiadamiania klientów o dokonywanych zmianach, więc staraj się nie wyłączyć tę usługę.
Porada
Nie należy wyłączać usługę w pełni, aby otrzymywać powiadomienia od operatora.

logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *