Jak skonfigurować mms Megafon na Samsung

U operatora komórkowego Megafon są pokoje, w których abonenci mogą aktywować usługę mms. Przy ich użyciu nie jest konieczne model telefonu komórkowego, więc choć na Samsung, choć na każdym innym telefonie proces ten w niczym nie będzie się różnić. Nawiasem mówiąc, możliwość dzielenia mms oferują inne firmy, na przykład, „MTS” i „Beeline”.

Jak skonfigurować mms Megafon na Samsung

Instrukcja

1
Skorzystaj z numerem 5049. Wyślij wiadomość sms z cyfrą 3, aby uzyskać automatyczne ustawienia. Ponadto, numer ten pozwala podłączyć mobilny internet i WAP. Do tego zamiast trójki wprowadź cyfrę 1 lub 2. Istnieje alternatywny numer 0500. Zadzwoń do niego, poczekaj na odpowiedź pracownika subskrypcji lub автоинформатора. Gdy zostaniesz poproszony o poinformowanie markę i model telefonu.
2
Odwiedź oficjalną stronę firmy „Megafon”, aby zamówić ustawienia mms. Na głównej stronie, na liście tematów kliknij na odpowiednie pole. Następnie zostaniesz przeniesiony na stronę z formularzem. W nim będzie tylko jedno pole – numer telefonu komórkowego. Podawaj go uważnie, w przeciwnym razie wymagane parametry mogą być wysyłane na obcy numer. Po otrzymaniu koniecznie zapisz je, i od razu można wysłać wiadomość, a także wziąć go.
3
Usługa mms, jak już wspomniano, jest dostępny dla abonentów innego operatora – „MTS”. Do zamówienia należy udać się na stronę internetową firmy. Przejdź do menu, które się nazywa „Pomoc i obsługa”. W nim, wybierz pole „Ustawienia MMS”. Przed tobą pojawi się wykres. W niej należy wpisać numer telefonu komórkowego, przy czym tylko w семизначном formacie. Nie zapominaj, że funkcjonowanie tej usługi zależy od połączenia GPRS/EDGE (jeśli go nie posiadasz, to nie można zaakceptować wiadomości mms). Aby aktywować jeszcze tej usługi dostępny USSD-zespół *111*18#.
4
Jeżeli użytkownik – abonent operatora „Beeline”, zamów automatyczne ustawienia pod numer *118*2#. Przy jego użyciu można jednocześnie uzyskać nie tylko ustawienia mms, ale i internetu. Za kilka minut na telefon przychodzi wiadomość z ustawieniami, zapisze je za pomocą hasła 1234. Uwaga: model urządzenia został automatycznie rozpoznany, nawet nie trzeba informować o niej operatora.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.