Jak się ubrać na Halloween

Tradycja obchodów Halloween idzie w korzenie w angielskiej historii. Według legendy, w nocy na 1 listopada dusze zmarłych przychodzą do domu, aby się ogrzać. A wraz z nimi przychodzi i wszystkie siły zła. Przecież pierwszego listopada w wielkiej Brytanii nadchodzi zima. Aby odstraszyć złe duchy, ludzie suknie w stroje zwierząt, a także czarownice, diabeł, nietoperzy, chodzili od domu do domu i śpiewali piosenki. Później, w przerażające kostiumy stały się ubierać dzieci i chodzić po domach, śpiewając piosenki i domagając się poczęstunku.

Jak się ubrać na Halloween

Obecnie Halloween – jest to okazja do organizacji zabawy bal nie tylko dla dzieci. W Anglii to święto już stracił swoją aktualność, a w Stanach zjednoczonych, wręcz przeciwnie, zyskuje coraz większą popularność. W skoczek lato plisowana kostiumy przebierają się nie tylko studenci, ale i światowe gwiazdy kina i show-biznesu. Jak prawidłowo się ubrać na Halloween, aby nie wyglądać jak czarna owca? Wśród tradycyjnych obrazów siły zła, pojawiają się i nowe: superman, spider-man, Harry Przetarł. Garnitur można kupić, ale można zrobić samemu. 

Jeśli z nitką i igłą nie ma lub nie ma czasu majstrować skomplikowane elementy, wykorzystasz swoją garderobę. Czarna sukienka lub garnitur czarny, składający się z golfem i spodni-дудочек lub legginsów, może stać się podstawą dla wielu obrazów. Na przykład, dodając kapelusz z dużym rondem, można iść na bal maskowy w stylu czarownicy. A czarne małe uszy i narysowane wąsy sprawiają, że czarnym kotem. Jako akcesorium użyj czerwony pas, czerwone rogi – to sprawi, że дьяволицей. Jasne czerwona szminka uzupełniają ten obraz. W swój kostium na Halloween dziewczyny starają się dodać jak najwięcej szczerości, tworząc tym samym sexy-atrakcyjne obrazy. Jeśli nie chcesz uczestniczyć w balu maskowym, to wystarczy stworzyć obraz kobiety-dominacja. Obcisła sukienka i jasny makijaż pomoże ci przypodobać się „przedstawicieli” siły zła.

Młodemu człowiekowi się ubrać na Halloween nieco trudniejsze. Sami młodzi ludzie starają się wyglądać silne i przerażające, a inne – nie boją się stanąć w śmiesznych strojach. Wśród męskich fantazyjny kostium na pierwszym miejscu pod względem popularności strój hrabiego Drakuli. Dalej idą superbohaterowie, roboty, rzutowania. Tutaj wybór jest dość szeroki. Ale najważniejsze jest to, że może ocalić lub zniszczyć każdy garnitur jest makijaż. Blada skóra, ciemne kręgi pod oczami, siniaki na twarzy – taki makijaż sprawi, że będziesz wampirem nawet w zwykłym czarnym garniturze.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.