Jak rysować kierowc

Sztuka nakładania obrazów henna (lub мехенди) liczy już wiele setek lat, ale do niedawna było popularne tylko w krajach Wschodu. Szczególnie w Indiach, gdzie kobiety malują wzorami swoje ciało przed każdym świętem. Na Zachodzie биотатуировки cieszą się popularnością głównie u ludzi, którzy chcieliby zrobić zwykły tatuaż, ale nie są rozwiązywane. W końcu, henna — to tymczasowo, taki wzór zejdzie za dwa-trzy tygodnie. Ponadto, takie rysunki też bardzo ładna, a nałożyć je można w domowych warunkach, nie zwracając się do salonu.

Jak rysować kierowc

Trzeba

  • Sproszkowane henna, woda, sok z cytryny, olejek eukaliptusowy, narzędzie do rysowania (strzykawka bez igły lub specjalny róg), szablony i wzorce przyszłych obrazów.

Instrukcja

1
Aby rozpocząć, wybierz rysunek, który chcesz wyświetlić. W ogóle, henna można narysować wszystko, co chcesz – dowolny wzór lub obwód, jednak są dość tradycyjne wzory, wykonywane w ten sposób. Wyglądają bardzo efektownie, pięknie i egzotycznie. Jeśli nie jesteś pewien swoich artystycznych zdolności, to przygotować szablony.
2
Przygotuj farbę. Proszek z pakietu высыпьте w misce, dodać ciepłej wody i soku z cytryny, dokładnie wymieszać do konsystencji papki. Czasami mieszanka tatuaż dodaje czarna kawa, bardzo mocna herbata czy czerwone wino. Uważa się, że mogą zrobić farbę bardziej odpornej i ciemnej.
3
Powierzchnię skóry, na którą będzie nakładana rysunek, wytrzeć эвкалиптовым olejem – tak farba spadnie prosto, będzie się trzymać dłużej, a kolor będzie bardziej jasne i ciepłe.
4
Jeśli nie jesteś pewien, że można narysować schludny wzór od ręki, ustaw na skórę gotowy kontur lub przyłóż szablon. Mieszanka na tatuaż, wpisz w strzykawka bez igły, w specjalny rożek.
5
Wyciskanie mieszanka, delikatnie nanieść na skórę wzór. Zacznij rysować zawsze z najdalszego od ciebie obszaru skóry, aby nie smuży henna podczas pracy. Jeśli spędziliście неаккуратную linię, można przetrzeć ją wacikiem namoczonym w oleju roślinnym, ale ślad pozostanie. Staraj się nie naciskać na strzykawki lub róg zbyt mocno, aby mieszanka nie krążyła niedbale miejscu.
6
Daj farbie do całkowitego wyschnięcia. Zwykle zajmuje to od czterdziestu minut do godziny. Następnie suchą mieszankę otrząsnąć się za pomocą tkaniny lub zgrzebła. Aby wzmocnić efekt, można przetrzeć rysunek mieszaniną oliwy z oliwek, soku z cytryny, czosnku i cukru. Jeśli zrobiłeś rysunek dla jakiegoś określonego zdarzenia, możesz przypiąć go lakierem do włosów. Tylko koniecznie zmyć go ze skóry przez kilka godzin i nasmarować miejsce z wzorem kremem.
Należy zwrócić uwagę
Nie rób биотатуировки w jednym i tym samym miejscu bardzo często, to może zepsuć skórę.

Porada
Przed nałożeniem farby na skórę należy sprawdzić na małym obszarze skóry, nie powoduje ona reakcji alergicznej. To samo odnosi się do olejów i do лаку do włosów, jeśli zdecydujesz się przypiąć je rysunek.
Jeśli zdecydujesz się ćwiczyć w nakładaniu obrazów henna, lepiej robić to na szybie. Umieścić szybę na rysunek i śledzenie, a jeśli coś się nie uda, zawsze można usunąć.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.