Jak pozbyć się nadmiaru tłuszczu na biodrach

Nadwaga w obszarze bioder rzadko występuje u mężczyzn. W większości kobiet problem. Taka lokalizacja komórek tłuszczowych w organizmie kobiety jest związane przede wszystkim z głównym przeznaczeniem kobiety – macierzyństwem. Dlatego zapasy energetyczne osadzają się maksymalnie blisko do odtwórczych organy: w miednicy i biodrach. Ale poradzić sobie z tym problemem można.

Jak pozbyć się nadmiaru tłuszczu na biodrach

Trzeba

  • – ułamkowy tryb zasilania;
  • – aerobowe ćwiczenia;
  • – przysiady i wypady bez komplikacji.

Instrukcja

1
Nie oczekuj, aby pozbyć się tkanki tłuszczowej w jakimś konkretnym miejscu. Komórki tłuszczu na biodrach znikają w ostatniej kolejności, a zanim dojdziesz do nich, można schudnąć w górnej części ciała.
2
W pierwszej kolejności zmień swój tryb odżywiania. Zrezygnuj z późniejszych gęstych kolacje. Zrób obowiązkowe śniadanie. Zasilanie musi być wartość ułamkową. W tym przypadku żywności, wprowadzenie do organizmu w małych porcjach, będzie miał czasu, aby w pełni być przetwarzane w energię.
3
Zmień dietę. Podstawą twojego żywienia powinny być powolne węglowodany i chude białko. Śniadanie powinno być maksymalnie caloric, koniecznie jedz rano kasza, ziarna zbóż chlebowych lub musli. Na kolację najlepiej spożywać pokarmów białkowych. Zawsze miej pod ręką coś lekkiego, żeby coś przekąsić. Może to być jabłko, marchewka lub świeży ogórek.
4
Nie staraj się schudnąć gwałtownie. Im szybciej będziesz zbić wagę, tym szybciej wróci. I wróci się przede wszystkim na uda i podbrzusze. Należy zmniejszyć ilość spożywanych kalorii o 10-15% i zwiększenie aktywności fizycznej.
5
Wśród tlenowych obciążeń w celu zmniejszenia objętości bioder polecają bieganie, chodzenie i pływanie. Ale jeśli nie są w stanie unosić się w szybkim tempie w ciągu 40-45 minut bez przerwy od zajęć w basenie lepiej zrezygnować. Pierwszeństwo беговым treningów.
6
Biegaj codziennie w średnim tempie, nie mniej niż 40 minut. Proces spalania tłuszczu uruchamia się około 25-30 minut po rozpoczęciu biegu i trwa od półtorej do dwóch godzin po jej zakończeniu. Nie starajcie się biegać szybko, lepiej biegać dłużej. Efekt regularnych ćwiczeń pojawi się w przeciągu 2-3 tygodni.
7
Aby schudnąć i zmniejszyć objętość bioder, potrzebne są długie малоинтенсивные treningu na siłowni. Najlepsze ćwiczenia dla ud – przysiady i rzuca. Należy przestrzegać maksymalnej ilości powtórzeń, praktycznie nie korzystając z siłowy.
8
Nogi z szeroko rozstawionymi nogami i rozwijając palce na zewnątrz, można pracować wewnętrznej powierzchni ud. To właśnie ta dziedzina sprawia specjalnych kłopotów, bo ciężko nadaje się do zwykłych obciążeń.
9
Uzupełnij swój program treningowy zrzeczenia się korzystania z windą. Chodzenie po schodach – doskonałe narzędzie, pozwalające skutecznie spalić komórki tłuszczowe i dokręcić mięśnie ud i pośladków.
Porada
Nie próbuj przyspieszać proces utraty tłuszczu na biodrach, wykorzystując specjalne spodnie lub szorty z „efekt sauny”. W nich organizm traci wodę, którą łatwo zaspokoi z pierwszej kubkiem herbaty. A oto cellulit na udach staje się bardziej zauważalne.

logo
Kategoria:
Kluby fitness

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.