Jak połączyć пуховую chustkę

Kołdry wykonane szaliki są dwa rodzaje: zwykły szary szal (gruby, bardzo ciepły i przytulny), a także pajęczyna – piękna i ażurowe, z zawiłych wzór. Jednak wszystkie one są związane na tej samej zasadzie.

Jak połączyć пуховую chustkę

Trzeba

  • – 50-100 g przędzy z koziego puchu;
  • – proste druty nr 3,5.

Instrukcja

1
Przędzy z koziego puchu w sklepie kupić dość trudne, ale można ją nabyć u tkaczy, handlujących косынками, szale i шалями własnej produkcji na rynku.
2
Jako podstawy do przędzenia пуховой nici korzystają z bawełnianą nić-podstawę, najpierw przędą grubą nitkę z koziego puchu, a następnie напрядают na wątek-podstawę. Taka przędza jest bardzo ciepłe, więc produkt, związane z nią będzie w stanie chronić od samego silnego mrozu.
3
Istnieje kilka sposobów na drutach пуховой chustki. Można ją robić na drutach, począwszy od kąta, lub od jednej ze stron. Ale wygodniej na drutach od jej powstania, którego długość może wynosić od 80 do 100 cm, w zależności od chęci.
4
Zanim przystąpimy do szydełkowania produktu, zrób kilka próbek kontrolnych, aby obliczyć gęstość dziewiarskich i ilość zawiasów dla zestawu. Dla najlepszego z nich zrób obliczenia.
5
Wpisz odpowiednią liczbę pętli, w zależności od długości podstawy szaliki, i провяжите jednym rzędzie podstawowym wzorem. Jeśli jest to twój pierwszy produkt z puchu, to nie warto od razu robić na drutach trudne fantazji wzór, na początek spróbuj połączyć ją платочной lepka, a na brzegach zrobić rysunek z накидов.
6
Począwszy od drugiego szeregu, rób убавки na początku i na końcu każdego rzędu. W tym celu należy zdjąć obrzeża pętlę (rozciągnąć jej dłuższe, aby krawędź szaliki nie została wciągnięta i nie закручивался), 2 następujące pętle провяжите razem. Następnie zwiąż szereg na rysunku.
7
W ten sposób, провяжите 3 rzędy z убавками, w 4-m prosto, nie убавляя, a dalej znowu 3 rzędy z убавками i 1 rząd prosto. Zwiąż w podobny sposób, dopóki nie uda trójkąt równoramienny. Ostatnie 3 zawiasy zamknij.
8
Gotowy produkt rozłożyć na płaskiej powierzchni pokrytej tkaniną, nadaj jej kształt i pin angielskimi pinami do ściółce. Przykryć wilgotnym проутюжильником i delikatnie прогладьте gorącym żelazkiem z parą. Wybór nie usuwać, dopóki całkowicie nie wystygnie.
9
Gotową rzecz обвяжите nacięciami na krawędziach za pomocą haka. Specjalnie распушивать chustkę nie trzeba. W procesie skarpetki ona sama stanie się puszyste.
logo
Article Categories:
Rękodzieło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *