Jak opanować kurs robótek na drutach

Związane ręcznie rzeczy ponoszą szczególną ciepło. Są piękne, praktyczne i nigdy nie wychodzą z mody. We wszystkich czasach sztuka drutach przekazywana z pokolenia na pokolenie. Ale jeśli techniką tworzenia wełnianych rzeczy nie udało się opanować w młodym wieku, to nigdy nie jest za późno nadrobić zaległości.

Jak opanować kurs robótek na drutach

Trzeba

  • – nici do robótek na drutach;
  • – druty lub szydełko;
  • – książka w szydełkowania;
  • – dzienniki w szydełkowania;
  • – video kurs szydełkowania.

Instrukcja

1
Aby opanować kurs dziania na drutach poproś znajomą рукодельницу, babcię lub mamę pokazać wam podstawy tej techniki. Zacznij od zestawu pętli. Następnie naucz się twarzowych i изнаночные pętli.
2
Na prostym produkcie, na przykład szalu, pyram główne rodzaje dzianiny: платочную, przednią i złej wody. Nie wahaj się pytać doświadczoną mistrzow porady, zadawaj pytania.
3
Jeśli nikt ze znajomych nie posiada sztuką drutach-ramienne, lub nie chcesz zaprzątać człowieka, naucz się kurs dziania na książce lub za pomocą specjalistycznych wydań czasopism dla tkaczy. Ostrożnie postępuj zgodnie z zawartymi w publikacjach opisów, powtarzaj ruchu, przedstawione na rysunkach.
4
Po opanowaniu podstawowych pętli, naucz się czytać proste schematy wzorów. Zacznij od wytłaczanych wzorów, które opierają się na przemian twarzy i изнаночных zawiasów. Stopniowo naucz się techniki wykonania ażurowych wzorów.
5
Wybierz w dzienniku na drutach prosty model odzieży i, postępując według instrukcji, połącz je. Szczególną uwagę należy zwrócić вывязыванию prime i szyjek. Do tego naucz się dodawać i убавлять pętli.
6
Kup samouczki wideo na drutach lub obejrzyj filmy w internecie. Przejrzyste instrukcje ze szczegółowymi wyjaśnieniami pomogą ci poradzić sobie ze złożonymi rodzajami zawiasów lub wzorów.
7
Specjalne zajęcia pomogą ci opanować kurs na drutach dla początkujących w krótkim czasie. Zapisz się na lekcje, aby wraz z innymi рукодельницами do opanowania techniką dziania nie tylko ramion, ale i szydełku. W zespole łatwiej ci będzie pokonać przeszkody i znaleźć odpowiedzi na pytania, których nie można rozwiązać samodzielnie.
8
Na kursach na drutach naucz się technik вывязывания płótna i montażu wyrobów. Naucz się robić na drutach proste produktu: czapki, skarpety, rękawice. Na koniec szkolenia będziesz w stanie połączyć sweter, sweter lub spódnicę.
9
Mimo, że kursy na drutach nie są tanie, nie żałujcie czasu i pieniędzy. Następnie, znając podstawy technik dziewiarskich, można doskonalić swoje umiejętności na zajęciach wyższego poziomu. Ale do tego, aby opanować pełny kurs robótek na drutach, trzeba będzie rozwijać się przez całe życie, ponieważ techniki, jak i dzianiny moda nie stoi w miejscu i ciągle pojawiają się nowe rodzaje zawiasów i skomplikowanych wzorów.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.