Jak nauczyć się szydełkowania пинеток

Związane na drutach ciepłe wełniane botki na pewno przydadzą się każdemu dziecku. Wykonane z jasnej i miękkiej przędzy one będzie można rozkoszować się piękną kolorystyką i ogrzeje nogi dziecka.

Jak nauczyć się szydełkowania пинеток

Trzeba

  • Druty nr 6, 50 gramów przędzy na drutach trzech kolorach.

Instrukcja

1
Zacząć uczyć się szydełkowania пинеток można z modelu styl brytyjski z буклированной przędzy. Za podstawę drutach weź miękką i piękną sierść, na przykład białą. Do wykończenia produktu użyj jasno-różową i fioletową буклированные nici (można jasno-żółty i niebieski).
2
Na szprychy wpisz 25 pętle jasno-różową nitką i połącz do cholewki 2 rzędy платочной lepka (twarzowe i изнаночные szeregi – twarzowe pętli). Dalej łączą się w ten sposób: 2 rzędy stroną zadrukowaną powierzchnią (twarzowe szeregi – twarzowe pętli, изнаночные szeregi – изнаночные pętli) białą nicią, 2 rzędy платочной ściegu jasno-różową nicią, 1 rząd, stroną zadrukowaną powierzchnią białą nicią. Będzie piękny klapy u пинеточек.
3
Kontynuuj dziewiarskich białą nicią: 11 rzędów, na przemian na przemian 1 twarzowego, 1 złej. Następnie z obu stron, odstawić 8 pętli (na dodatkową dziewiarskie igły lub szpilki) i na średnich 9 zawiasach na drutach dla przedniej części 12 rzędów, stroną zadrukowaną powierzchnią. Zawiasy odstawić.
4
Przetłumacz na szprychy odroczonego 8 pętli po prawej stronie, z pierwszej strony przedniej części wpisz 6 zawiasów, przetłumacz na szprychy 9 oczek z przodu, z drugiej strony przedniej części wpisz 6 zawiasów i przetłumacz na szprychy odroczonego 8 zawiasów po lewej stronie. Wszystkim się uda 37 zawiasów.
5
Na wszystkich zawiasach kontynuuj dziewiarskich, stroną zadrukowaną powierzchnią. Przez 8 rzędów odstawić z obu stron na 15 zawiasów i średnich 7 zawiasach zwiąż podeszwę платочной lepkości, przy czym w każdym rzędzie провязывая ostatnią pętlę z poniższej wstrzymaniem pętlą razem przedniej.
6
Zwiąż tak długo, aż z obu stron nie będzie w 4 wstrzymanych pętli. Pozostałe pętle zamknij.
7
Fioletową nicią zrób kółko i na przedniej powierzchni całej botki. Wykonaj tylny szew. Włóż шнурочек i załączyć do niego pompony z jasno-różowej i fioletowej nici.
Porada
Dla ciepłej pory roku można połączyć takie botki z przędzy bawełnianej.

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.