Jak nauczyć się robić na drutach najniższej

Na drutach – to bardzo stara sztuka. Pierwszą wiązaną rzecz znaleźli w jednym z egipskich grobowców. Następnie drutach było tylko męskim zawodzie, a kobiety musiały walczyć o swoje prawa. W dzisiejszych czasach na drutach stało się wyjątkowo kobiecym zajęciem.

Dzianiny - łatwo!

Trzeba

  • Hak
  • Szprychy
  • Nici
  • Książki w szydełkowania
  • Komputer i sieć internet

Instrukcja

1
Najprostszym sposobem, aby nauczyć się robić na drutach – to znajdź kursy szydełkowania, lub osobę, która może dać ci kilka lekcji na drutach, najbardziej podstaw. Dowiedziawszy się najprostsze zasady zawiasów, dalej studiować na drutach staje się dużo łatwiejsze. Jeśli zapytać kogoś, to istnieje kilka innych sposobów.
2
Na samym początku, aby nauczyć się robić na drutach najniższej, trzeba znaleźć książki na temat szydełkowania. Zazwyczaj w tych książkach szczegółowo, z wykorzystaniem rysunków, obrazów, wyjaśnia te lub inne zasady dziania. Do tego trzeba przygotować nici, druty lub szydełko, i w książce staram się przestrzegać wszystkich instrukcji w dokładności. Zawiasy i wzory powinny zostać.
3
Jeśli jakieś momenty w drutach niezrozumiałe w książce, to może pomóc komputer podłączony do sieci internet. Istnieje bardzo dużo serwisów z wideo lekcji szydełkowania. Aby to zrobić, trzeba znaleźć za pomocą wyszukiwarek stron internetowych z lekcji i zobacz interesujące cię.
Należy zwrócić uwagę
W nauczaniu lepiej nie używać wełniane nici – bardzo trudno rozpuścić w przypadku błędu.

Porada
Nie trzeba się denerwować, jeśli na samym początku związane tobą próbki są nierówne. Z czasem, gdy ręce przyzwyczają się do nowych ruchów, dzianiny stanie się o wiele prostsze i łatwiejsze.

logo
Article Categories:
Rękodzieło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *