Jak nauczyć się robić twist

Asortyment elementów akrobatycznych można rozszerzać w nieskończoność, ciągle wymyślając coraz to nowe i nowe komplikacje. Tak, tylne klapki można rozwijać w gainer, a przednie – płynnie kontynuować w skręcie, jeśli dodać do niego obrót o 180 stopni.

Jak nauczyć się robić twist

Instrukcja

1
Doprowadzić przednie koziołki do perfekcji. Skoncentruj się na tym, aby główne obrót odbywało się kosztem maha ramionami, a obok ściśle na proste nogi. Wskazane jest, między innymi, robić salta z miejsca, a nie z rozbiegu lub wzniesieniu – to będzie gwarancji техничного wykonania.
2
Nie zaczynaj obrót zaraz po skoku. Выпрыг musi odbywać się dokładnie tak samo, jak na tylne klapki – pionowo w górę, z gwałtownym szarpnięciem ramionami. Obrót należy rozpocząć tylko od szczytowego punktu wylotu, przy tym zatrzymać obracanie pomoże wyraźny max rękami i ramionami w dół.
3
Na pierwszych etapach wymienić przednie koziołki na łeb na szyję. Czyli omija, zawróć, wylądujesz na pełny squat i zrób akrobatyczny salto do przodu. To, przede wszystkim, musi nauczyć się poprawnie kręcić: zadbać o to, by podczas flip-flop nie сносило bezwładności z prostej linii.
4
Gdy jesteś pewien, że po przekręceniu można spokojnie wykonać element w kierunku do przodu, spróbuj zrobić flyroll. To znaczy, że trzeba po przekręceniu o 180 stopni wylądować na ręce i odejść w salto, nie dotykając podłogi nogami (faktycznie – wykonać pół salto). Należy zachować ostrożność i przestrzegać element tylko na miękkiej powierzchni: poprawnie wypełniony lądowanie może to spowodować poważne obrażenia ciała. Na tym etapie musisz pokonać główną błąd wykonania twista, o których mowa w drugim kroku: najpierw выпрыг musi być skierowany w górę, obrót zaczyna tylko w locie.
5
Kiedy masz zacząć element opisany w ostatnim kroku, należy zacząć robić twist. Dla ciebie nie powinno stanowić problemu obrócić się o 180 stopni i скрутиться w dół: pozostało tylko zmienić max na bardziej intensywny, aby dawał ci nie połowę, a cały obrót. Jakość wykonania zostanie ustalona tylko jakość twojego przednie koziołki, bo na tym etapie obie fazy ruchu już wyraźnie oddzielone, i niespodzianką dla was musi zamienić się w dwa kolejne elementu.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *