Jak nauczyć się sztuczek z uchwytem

Przedmiot, który często okazuje się być pod ręką w bardzo nudne i długie okresy czasu (wykłady, konferencje, spotkania) – długopis. Nic dziwnego, że znaleźli się entuzjaści, którzy wymyślili masę sztuczek, mających urozmaicić swoje hobby.

Jak nauczyć się sztuczek z uchwytem

Instrukcja

1
Zbierz uchwyt do penspinning’a. Mimo, że taka „narzędzie” może przyciągnąć do ciebie nadmierne uwagę, mieć go zaleca. Powodem jest to, że w nauczaniu elementów na zwykłego długopisu jest dość trudne: ona nie poddaje się kontroli i proces uczenia się będzie przebiegać wolniej.
2
Najprostszy wariant montażu: kup długopis-pisak, która na odwrocie znajduje się проспиртованый gumka do wymazywania. Teraz dodatkowo załóż uchwyt z obu stron na пластмассовому колпачку (nie ważne – od długopisu, markera i ołówka).
3
Zacznij od prostego. Podstawowym ćwiczeniem, które pozwoli rozwinąć ogólną mobilność, jest obrót klamki między palcami – praca odbywa się tylko w czterech z nich (kciukiem pomagać nie można). Staraj się zwracać uwagę na gładkość wykonania, praktycznie nie musi podejmować wysiłku – uchwyt będzie ślizgać się po bezwładności.
4
Rozszerzyć asortyment dostępnych elementów. Najbardziej prostych można nazwać sztuczki: ThumbAround (rzucanie przez duży palec), Sonic (obrót z podnoszeniem w górę) i Charge (obrót pokrętła w kółko). Pomimo łatwość wykonania, elementy słabo nadają się do opisu, i najbardziej produktywny sposób uczenia się będzie szereg filmów w internecie.
5
Gdy któryś z elementów zaczyna pewnie wychodzi na „większy” снаряде – staraj się robić to za pomocą zwykłego długopisu. Przy tym, trzeba wziąć pod uwagę, że jest ona mniejsza od masy i środka ciężkości przesunięty w stronę pokrywy. Ponadto, z powodu małej długości niektóre sztuczki okazuje się i w ogóle nie można wykonać.
6
Rozwijaj obie ręce harmonijnie. Ćwiczenia na неосновной ręku nie tylko mogą ci zaprojektować ją i uczynić bardziej aktywna, ale i заострят uwagę na niuanse techniczne wykonania sztuczek. Trzeba już analizować swoje błędy i się przyzwyczaić do poprawnego sformułowania palców.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.