Jak nauczyć się celnie strzelać z wiatrówki

Dokładność – umiejętności, niezbędne każdemu strzałkę. Ta umiejętność może wyprodukować prawie każdy. Jednak trzeba od razu nastawić się, że do uprawiania wymaga dużo czasu i sił. Zajęcia powinny być regularne – tylko tak można osiągnąć wysoki poziom biegłości w sztuce strzelania.

Jak nauczyć się celnie strzelać z wiatrówki

Trzeba

  • Broń, amunicja, laserowy trenażer strzelecki, sportowe, symulatory

Instrukcja

1
W szkoleniu znacznikiem strzelaniu należy wypracować pozycji do strzelania, umiejętności celowania, wyciskaniu spustu, przynosząc broni w gotowość bojową i montaż celownika.
2
Rozpocząć trening w warunkach domowych. Wykonuj proste ćwiczenia, gry edukacyjne, twardość i siłę rąk. Użyj do tego ciężarki, hantle, эспандеры itp. Konieczne jest, aby treningi były codziennie i dość intensywne.
3
Bezpośrednie szkolenie w strzelaniu z pistoletu zacznij od rozwoju takich umiejętności, jak celowanie. Zrób strzał zgodnie z następującym schematem: wstrzymaj oddech, dopasuj dolną krawędź tarczy z obserwacji listwą (w tym muszka musi znajdować się dokładnie w środku szczeliny) i delikatnie naciśnij spust. Należy pamiętać, że w momencie łączenia obserwacji listwy i muszki bieg jałowy spustu już musi być zakończony i strzał powinien być wykonany ledwie dostrzegalnym ruchem palca.
4
Każda broń ma swoje własne cechy, więc jeszcze przed rozpoczęciem strzelania koniecznie wypróbuj bieg jałowy spustu i pyram to ruch.
5
Pyram to pozycja do strzelania, która zapewnia największą stabilność przy jednoczesnym prowadzeniu obserwacji celu. Ponadto, trzeba nauczyć się zrelaksować mięśnie, aby ich nadmierne napięcie nie wywołała poruszenia, która udzieli się broni. Strzelanie w dowolnym kierunku i pod dowolnym kątem, można poćwiczyć na мелкокалиберной karabinu w desce rozdzielczej, zajmując różne stanowiska w sprawie tarczy.
6
Najbardziej wysokiej precyzji wymaga пулевая strzelanie. Do takich ćwiczeń za pomocą specjalnych instalacji, w których cel, wykonane w postaci zwierzęcia, porusza się w poprzek ognia przełomu. Zacznij wykonywać ćwiczenia na precyzyjne trafienie w cel z małą prędkość ruchu celu, stopniowo doprowadzając do prędkości odpowiadającej rzeczywistej.
Należy zwrócić uwagę
Na celność strzelania bezpośrednio wpływa na jakość broni i amunicji, dlatego ich wybór powinien być szczególnie ostrożnym.

Porada
Oprócz pracy ćwiczeń w strzelaniu należy zbadać wpływ czynników pogodowych na celność strzelania.

Ponad połowa treningu na początkowym etapie można przeprowadzić, korzystając z broni pneumatycznej lub laserowe strzelnicze do ćwiczeń. Taka metoda pozwala wyznaczać podstawowe umiejętności fotografowania, a przy tym charakteryzuje się niską ceną odpaleniu i wysokim stopniem bezpieczeństwa.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *