Jak narysować sasuke

Szał japońskich kreskówek anime dziś zyskuje coraz więcej fanów. Wielu marzy nauczyć się rysować w stylu anime, aby tworzyć własne komiksy i bajki, ale jeszcze więcej fanów gatunku marzy nauczyć się rysować bohaterów ulubionych pełnometrażowych filmów animowanych i seriali. Znając podstawowe zasady rysowania anime bohaterów, nie jest tak trudno narysować każdą postać z kreskówki. Konieczna ołówek, kartkę papieru i obraz bohatera, który można wziąć za wzór – na przykład, Sasuke.

Jak narysować sasuke

Instrukcja

1
Zacznij od elementu, który odróżnia anime znaków od innych – od znanych i wyrazistych oczu. Narysuj lekko wygiętymi brwi i odłączcie się od nich w dół centymetr. Na poziomie wcięcia, narysować linię. Ta cecha będzie dolnej granicą oczu.
2
W przestrzeni, jaki tworzą brwiami i dolnej cechą narysuj zaokrąglone oczy, w których narysuj полуовалы źrenice małe plasterki-odblaski.
3
Wokół oczu narysuj równy proporcjonalny koło – górną część głowy. Od boków koła przesuń dwie skośnych linii, skierowanych w dół do siebie. Zakończeniu ich linią podbródka. Udało ci się конусообразное twarz – teraz linie pomocnicze, można usunąć. Narysuj nos w postaci małego zakątka.
4
Usta można malować na różne sposoby, w zależności od emocjonalnego tła postaci. Można narysować na dole, nieco odchodząc od nosa, krótki kształt, a pod nią – punkt.
5
Przejdź do rysowania fryzury. Narysuj długie, postrzępione kosmyki włosów po bokach, krótką grzywkę i взлохмаченные włosy z tyłu.
6
Przejdź do rysowania tułowia – zrobić go atrakcyjnym, сужающимся w talii. Dodaj linię ramion, rąk i dłoni. Nogi udawaj, tak aby twoja postać stoi, отставив jedną nogę do tyłu. Do tego jedną nogę narysuj nieco dłużej, palcem na widza, a inne krótsze, rozwinięty w kierunku.

Dodaj kostium postaci i pomalować go zgodnie z oryginałem.

logo
Article Categories:
Rysunek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *