Jak narysować кьюби

Trudności w obrazie fantastycznych literackich i mult-перонажей polega na tym, że nie można ich rozmnażać z natury. Jednak w przypadku кьюби zasada ta jest uszkodzony. Wygląd tego potwora stworzony na podstawie zwykłej lisy. A to oznacza, że podczas pracy można skupić się na jego prototyp.

Jak narysować кьюби

Trzeba

  • – papier;
  • – kredki.

Instrukcja

1
Zwróć uwagę na budowę ciała lisy. Jeśli nie masz możliwości pójść do zoo i tam zrobić szkic, znajdź film z zwierzęta w internecie. Zapamiętać charakterystyczne cechy bestii – wyciągniętą ostry pysk, bardziej elegancki, niż u wilka, sylwetka, bujny ogon.
2
Zastanów się, w jakiej pozycji chcesz przedstawić кьюби. Aby przekazać moc i majestat, można go narysować całą twarz, punkt widzenia artysty przy tym powinna znajdować się nieco poniżej głowy кьюби.
3
Narysuj piersi i szeroko rozstawione przednie łapy. Proporcje niniejszej lisy można zakłócić, poprzez łapy dłuższe. Po prawej stronie narysuj bok zwierzęcia. On musi być o połowę krótsze łapy. Linię pleców opuść w dół, linia brzucha w pobliżu tylnych łap закруглите. Tomasza tylnych łap skopiuj z rzeczywistego prototypu, to również zwiększenie ich długości.
4
Od podstawy szyi кьюби po czubki jego uszu zmierz odległość równą długości tułowia. To przestrzeń podzielić na pół. Na dolnej połowie narysuj szyję lisy. Ona musi być kudłaty, jak grzywa lwa. Górną połowę podzielić na trzy równe odcinki. Na górnym narysuj szerokie spiczaste uszy кьюби w kształcie trójkątów. Wyraz twarzy udawaj według własnego uznania – można narysować оскаленную usta lub zamkniętą.
5
Charakterystyczną cechą tej postaci – dziewięć ogonów. Narysuj ich bujnymi, хищно zakrzywione, przesadnie duże.
6
Pomalować rysunek. Znajdź w internecie zdjęcie lisy, stojącej mniej więcej w takiej samej pozie. Maluj кьюби z uwzględnieniem rozkładu światła przy takim świetle. Najpierw wypełnić kolorem najbardziej oświetlone, a następnie dodać cienie, вырисовывая objętość. Aby wysłać fakturę sierści, poczekaj, aż wyschnie wypełnienie farbą. Następnie narysuj poszczególne włókna акварельными kredki.
7
Aby podkreślić moc postaci, można przesadnie pokazuje jego mięśnie. Ich położenie i kształt można skopiować z obrazu mięśni zwierzęcia, o podobnej budowie ciała.
logo
Kategoria:
Rysunek

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.