Jak rysować superbohaterów

Pierwszym superbohaterem, którego poznałem świat, stał się Superman — normalny, skromny facet Clark Kent, który jednak posiada umiejętności, неподвластными zwykłych śmiertelników. Superman pojawił się w 1938 roku i od tego czasu liczba komiksów, kreskówek i filmów z udziałem różnych „rasy nadludzi” zwiększała się z każdym rokiem, a wielu z bohaterów stały się kultowe. Jednak nic nie przeszkadza, aby wziąć do ręki ołówek i stworzyć jeszcze jeden podobny obraz.

Jak rysować superbohaterów

Trzeba

  • Komiksy, komiksy i filmy o superbohaterach, obrazki z wizerunkami superbohaterów, zestaw do rysowania.

Instrukcja

1
Na początku po prostu poćwiczyć rysowanie ludzką postać. Poznaj budowę ciała człowieka, spójrz, jak się porusza, jak zmienia się położenie ciała podczas wykonywania różnych czynności. Do tego celu, przy okazji, są idealne i komiksy o superbohaterach.
2
Jeśli masz zamiar malować już istniejącego superbohatera, to ci w pomoc komiksy, bajki, książki i zdjęcia z internetu. Ćwicz jak najwięcej, срисовывайте swojego bohatera w różnych pozach, w różnych strojach, staraj się łapać jakieś specjalne cechy wrodzone właśnie jemu. Jak tylko набьете rękę do kopiowania cudzych wzorów, możesz spróbować tworzyć i swoje.
3
Jeśli chcesz stworzyć własnego superbohatera, to najpierw pomyśl o tym, jaki powinien on być – jak to będzie wyglądać i jakie umiejętności posiadać. U wszystkich superbohaterów istnieje wiele podobieństw. Po pierwsze, u superbohatera jest jakiś swój własny, niepowtarzalny super-moc, którą on dostaje najbardziej nieoczekiwane sposoby (jak ugryzienia przez radioaktywnego pająka). Po drugie, miał, jak zwykle, muskularne ciało, a w szafie jest ciasny garnitur, który podkreśla wszystkie zalety tego ciała. Proporcje ciała jest często zakłócony, przesadzone, aby podkreślić siłę i moc postaci. Często superbohatera ma swój znak firmowy, jak, na przykład, litera „S” u Supermana lub nietoperz Batman. Nie zapomnij o tych wszystkich szczegółach podczas tworzenia obrazu.
4
Kiedy wyobrazicie sobie, jak będzie wyglądał twój bohater, spróbuj wyciągnąć go we wszystkich szczegółach. Tak samo jak w przypadku z obcymi postaciami, postaraj się przedstawić bohatera w różnych pozach i w różnych sytuacjach.
5
Możesz wymyślić dla swojego bohatera i innych postaci, które zazwyczaj znajdują się w komiksach i filmach. Jak zwykle u superbohatera jest partner, który pomaga mu we wszystkich sprawach (ale cała chwała idzie, oczywiście, główny bohater), a także jest śmiertelnym wrogiem, z którym bohater walczy zawsze i wszędzie. Być może masz dobrą nowa historia, która kiedyś przyniesie ci sławę.
logo
Kategoria:
Rysunek

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.