Jak rysować złoczyńców

Zainteresowanie przestępców był zwiększonym po wszystkie czasy stawały się bohaterami nie jednej fantastycznej historii. Bez ich udziału nie da się stworzyć fabułę bajki, bo brak zła, to nic dobrego nie będzie walczyć.

Jak rysować złoczyńców

Trzeba

  • – ołówek;
  • – gumka;
  • – farby.

Instrukcja

1
Złoczyńcy mogą być przedstawione w postaci ludzi lub być fikcyjne postacie. Ale ich kształty często mają cechy ludzkie, więc zacznij proces rysowania z określania pozycji tułowia, głowy, nóg i rąk. Za pomocą cienkiej linii naleŝy oznaczyć pozycję. Teoretycznie może to być każdy, ale jeśli dobierzesz bajkowych bohaterów po raz pierwszy, to lepiej zatrzymać się na wydaniu prostszego, na przykład, wyobraź złoczyńcy geniuszu i stojąc.
2
Aby określić początek nóg, wzrost podzielić na 2 i od tego miejsca w dół odwrót 1/5 część powstałego odcinka. Jeśli nie ma specjalnych życzeń do długości rąk, to skończysz je na poziomie, który znajduje się w połowie drogi między kolanami i pasem.
3
Cienkimi liniami bez nacisku прорисуйте wszystkie części ciała, a następnie nadaj im zgrubienie. Zazwyczaj ciało złoczyńcy wygląda na masywny, więc nie bój się rysować więcej masy mięśniowej, tak niezbędnej dla postrachu. A oto głowa, zazwyczaj niewielkich rozmiarów, ale za to z krępy nos, duże usta i małymi щелками dla oczu.
4
Narysuj ubranie, w którym będzie ubrany wynikowy postać. Jej musi być trochę, w szczególności zostaw nogi od kolana do stopy i ręce nago. Możesz dodać kolczugę, a na głowę założyć kask ochronny.
5
Przelej w ręce złoczyńcy jakąś broń. Lepiej dać pierwszeństwo miecz lub starego – postać będzie wyglądać bardzo groźnie. Na końcu można dodać krople krwi.
6
Szczegółowo прорисуйте mięśnie. Jako próbki użyj zdjęcie każdego ciężarowiec. Jeśli tego nie zrobisz, to postać wydaje się заплывшей tłuszczem, że więcej będzie jak idzie rak, a nie czarny charakter.
7
Przejdź do twarzy. Zwróć szczególną uwagę na mimikę i postaraj się przekazać недовольную twarzy: policzki powinny być napięte, a kąciki ust skierowane w dół. Oczy narysuj małe, a brwi, wręcz przeciwnie, duże i groźne, встретившимися u nos.
8
Dodaj kolorów: kolor pozwoli uzupełnić charakter bohatera.
logo
Kategoria:
Rysunek

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.