Jak malować wazon

Wazon do kwiatów w domowym wnętrzu służy nie tylko przedmiotem codziennego użytku, ale i elementem dekoracyjnym. Ona jest w stanie upiększyć dom i stworzyć odpowiedni nacisk, zgodnie ze stylem, w którym powstała. A pod warunkiem, że wazon ozdobiony rękami najniższej gospodyni, ona nie staje się wyłącznym przedmiotem dumy całej rodziny.

Jak malować wazon

Trzeba

  • Obwód na szkle czarnego i złotego koloru, arkusz grubego papieru.

Instrukcja

1
Przygotować wstępny szkic rysunku, który później przenieść się do wazonu. W ten sposób można uniknąć zbędnych pomyłek podczas dekoracji wazony i stworzyć wzór, który będzie wyglądać czysty i kompletny, bez zbędnych poprawek.
2
Zacznij rysować podstawy rysunku czarną obwódką. Naciskać na rurze obwodu równomiernie, aby zdjęcie wyglądało naturalnie. Jeśli jednak rysowanie linii w niektórych miejscach nadal są grubsze od pozostałych, to nie warto próbować je usunąć lub bardziej subtelne.
3
Sytuację uratuje małe штришки, czerpać z grubej krawędzi lub, jako opcja, nowa linia lub ładny curl. Wybór dodatkowego nieplanowanego elementu wzoru zależy od stylu całego głównego obrazu.
4
Odstaw miskę na chwilę aby farba wyschła, po tym jak zajmie cały obraz czarną obwódką.
5
Przejdź do zakrętów, skrzyżowań i rozgałęzień wzoru złotym konturem. To daje rysunku objętość, a wazonie – wyrafinowania.
Należy zwrócić uwagę
Specjalne farby do szkła są odporne na działanie wody i wilgoci, bez żadnych zmian, więc od czasu do czasu wazon będzie można umyć. Ale należy pamiętać, że stosować podczas osuszania i czyszczenia materiałów ściernych nie można w żadnym wypadku, tak jak złamią oni / one lub nie wyczyścisz swój niepowtarzalny rysunek.

Porada
Jeśli po raz pierwszy używasz farby do szkła, nie zbędne będzie eksperymentalne testowanie właściwości konturu. Postaraj się opisać różne rodzaje wzorów na osobnej kartce papieru, wykorzystując przy tym różne siły nacisku na tubkę z farbą.

Jeśli i po tym boją się malować raz na wazonie, zjazd przygotowany wcześniej szkic rysunku w puławach i umieścić wewnątrz wazy. W ten sposób otrzymasz szablon, a obraz w wazonie będzie najbardziej zbliżony do pierwotnie pomyślany opcji.

logo
Kategoria:
Rysunek

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.