Jak pisać komiksy

Tworzenie komiksów rzadko przechodzi ich rozładowania hobby w główną formą zarobku. Nie chodzi tylko o słabym charakterze produktu i stosunkowo niskie zainteresowanie rosyjskiego konsumenta. Główny sekret szczęśliwego artysty komiksów w dobrym rozumieniu tego gatunku.

Jak pisać komiksy

Trzeba

  • – album do rysowania;
  • – ołówki;
  • – gumka;
  • – lustro;
  • – wybór komiksów.

Instrukcja

1
Zacznij uczyć się prace klasyków gatunku – artystów znanych komiksów. Zalecamy, aby rozpocząć znajomość z gatunku z dzieł Steve ’ a Ditko, Roberta Howarda i wsp. Również przydatne zbadać produkty, produkowane Warner Communications i Mirage Studious. Na tym etapie, staje się jasne, czym chcesz się zajmować: pisaniem scenariuszy do komiksów lub tworzeniem ilustracji do nich. Istnieje również alternatywny wariant, gdy autor komiksów jednocześnie spełnia obie te funkcje.
2
Szlifować do perfekcji swoje umiejętności malarskie. Należy zwrócić szczególną uwagę na akcenty, które zazwyczaj są umieszczane w komiksach: anatomia, mimika, obraz perspektywy itp. Przed przystąpieniem do pisania pierwszego komiksu, należy zbadać станковый rysunek, opanować praktykę portretów i rysowania z natury (krajobrazy). Bardzo pomocne będzie profesjonalną edukację artystyczną. Chociaż ja nie zawsze wróży комиксисту ogromny sukces. Większość artystów amatorów komiksów i samouk. Dla scenarzysty ważne umiejętności, dzielenie tekstu na сценарной serii ujęć, zwięźle pisać repliki i wysyłać narracja w formie prostej mowy.
3
Napisz portret, krajobraz i nagości. Portret i krajobraz należy napisać z natury, a model nago срисуйте z ilustracji każdego dziennika w kulturystyce. Krytycznie ocenić te prace, i otwarty umysł, należy ustalić słabe strony swoich rysunków. W skrajnym przypadku skontaktuj się z oceną do profesjonalnego artysty lub комиксисту.
4
Ustaw się naprzeciwko biurka małe lusterko. Spróbuj przyjąć pewną grymas: gniew, złość, radość, miłość, śmiech. Tworzenie autoportretów emocjonalnych masek. Emocje w tworzeniu komiksów najbardziej istotne, tak jak przed комиксистом ma za zadanie opowiedzieć historię w małych zdjęciach, aby czytelnik bez pomocy tekstowych pęcherzyków mógł zrozumieć informacyjny obietnicę autora komiksu.
logo
Kategoria:
Rysunek

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.