Jak narysować kwiat wiśni

Co roku w porze kwitnienia wiśni setki artystów zbierają się, aby obrysować te tenderest kwiaty wiśni. Jeśli nie masz możliwości udać się do ogrodów japońskich inspiracji, spróbuj narysować сакуру na zdjęcia.

Jak narysować kwiat wiśni

Instrukcja

1
Arkusz papieru do akwareli zamocować na sztalugach lub położyć płasko na biurku w pozycji poziomej. Od prawego dolnego rogu odwrót w górę na 2-3 cm Z tego punktu przesuń linię w lewo w górę. W tym wątku będzie znajdować się kiść kwiatów.
2
Zacznij od górnego rzędu. Centralny kwiat narysuj wdrożone do widza. Najpierw очертите go dookoła. Następnie podzielić figurę na pięć płatków. Boczne płatki dodać więcej funkcji, niż górne i dolne. Górne płatki są takie same szerokości zarówno w centrum, jak i na brzegach. Dolny narysuj bardziej wąskie u nasady i stopniowo rozszerza się do krawędzi.
3
Po prawej i lewej stronie od tego kwiatu narysuj te same kwiaty, składające się z trzech płatków. Po lewej stronie na szczycie gałęzi zaznaczyć kontur dziewczyna, wdrożonych w lewo. Jego górną połowę, pociągnij w formie półkola, a następnie dodać dolne wydłużone płatki.
4
Poniżej dodaj drugi rząd kwiatostanów. Te wystąpienia zrób bardziej wyciągniętymi szerokości. Z powodu wybranego kątem ich górne płatki wyglądają o połowę krótsza niż tych, co po bokach i na dole.
5
Delikatne, ledwo widoczne paski набросайте dolny rząd. Na nim widoczne kwiaty, obrócone w dół. Dlatego ich górne płatki można narysować w postaci cienkiego półksiężyca.
6
Za pomocą gumki-клячки poluzować linii skalnego. Nie powinny one być widoczne przez przezroczystą warstwę akwarele.
7
Malować obraz z uwzględnieniem oświetlenia każdego kwiatu wiśni. Zacznij od tych, które znajdują się w górnym rzędzie, a więc i mocniej oświetlone słońcem. W zagłębieniach płatków nałóż różowy kolor z dodatkiem żółtego. Jeszcze farba nie wyschła, rozprowadzić ją na całej powierzchni działek, podkreśla размойте czystej mokrym pędzelkiem. W miejscach własnego cienia dodaj pociągnięcia jasnoniebieskim, w połączeniu z różowym da odcień fioletu. Na высохшем kwiecie cienkim pędzelkiem narysuj żółte pręciki, wokół nich rozprowadzić kolor malinowy.
8
W miarę przemieszczania się w dół kolor sakura staje się coraz bardziej zimny i mniej intensywne. Dodaj do palety więcej niebieskiego i trochę brązowego.
9
Tło obrazu wypełnij szerokimi pociągnięciami pędzla, dodając niejasne plamy kolorów na mokry papier. Taka rozmazanie tła nie będzie rozpraszać uwagę od głównego obiektu obrazu.
logo
Article Categories:
Rysunek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *