Jak naładować ohyda

We wszystkich электрошокерах posiada wbudowany akumulator. Do ładowania nadaje się standardowe zasilanie z sieci elektrycznej o napięciu 220V. Istnieją również modele электрошокеров, które mogą być ładowane i z gniazda zapalniczki w samochodzie.

Jak naładować ohyda

Trzeba

  • Paralizator, gniazdo подведенная do zasilania napięciem 220V lub ładowarka.

Instrukcja

1
Sprawdź, martwy czy paralizator. Zazwyczaj, paralizator zachowuje zdobyte ładunek w ciągu półtora miesiąca. Przy w pełni naładowanym akumulatorze jest w stanie stworzyć około 200 ładunków. Regularnie, średnio raz na dwa tygodnie, aby sprawdzić, czy jest jeszcze prąd w akumulatorze.
2
Aby to zrobić, kliknij uchwyt ogranicznika. Oznaki tego, że paralizator trzeba naładować są słabe błyskawica i emitować dźwięk. Nie trzymaj przycisk ogranicznika dłużej niż trzy sekundy. Paralizator może ulec uszkodzeniu.
3
Umieść paralizator na ładowanie. W zależności od wyposażenia lub używaj ładowarki do akumulatorów, lub podłącz paralizator do gniazdka.
4
Należy uważać na czas. Średnio paralizator ładuje 5-6 godzin. Nie zaleca się przekraczać czasu określonego w instrukcji obsługi szok. W tym przypadku może ulec uszkodzeniu.
5
Należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo podczas ładowania электрошокера. W żadnym wypadku nie należy naciskać na przycisk ogranicznika, jeśli paralizator воткнут do gniazdka. Jeśli w mieszkaniu są dzieci lub zwierzęta, to nie zostawiaj заряжающийся paralizator bez opieki.
6
Sprawdź, naładowana czy paralizator. Aby to zrobić, kliknij na przycisk ogranicznika. Oznaki tego, że paralizator jest naładowany będą jasne i szybka błyskawica absolutorium i głośny trzask.
Należy zwrócić uwagę
Jeśli nie ładować paralizator kilka miesięcy z rzędu, to może się uszkodzić.

Porada
Podczas korzystania z электрошокера wydziela się ozon, dlatego podczas próby sprawdzenia, naładowany czy paralizator, nie przejmuj się zapachu.

logo
Article Categories:
Różny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *