Jak wypełnić nici w podwójnej igły

Podwójna igła do szycia na maszynie – to w istocie dwie igły w jednym uchwycie. Przy jej użyciu na przedniej stronie uda dwie linie z równymi rzędami, a na odwrocie – jedna зигзагообразная.

Jak wypełnić nici w podwójnej igły

Trzeba

  • maszyna do szycia, podwójna igła, nici 2 cewki

Instrukcja

1
Za pomocą podwójnej igły można: zrobić haft, przyszyć taśmę, tworzyć zakładki, wykonać płaskorzeźby ze sznurkiem, hem dzianiny produkt. W zależności od wariantu tkaniny, są one podzielone na trzy rodzaje – jeans, kombi i stretch. Od zwykłych igieł numeracja podwójnych różni się tym, że dodatkowo określa interwał między nimi, wyrażona w milimetrach. To urządzenie pozwoli ci haftować jednocześnie dwa obrazy, równoległych do siebie. Istnieje możliwość tankowania górnych nici w różnych kolorach. Za pomocą wąskie igły 1,7 – 2,6 mm, dostaniesz nakładanie wzorów ściegów na siebie, co będzie tworzyć efekt cienia. Aby uzyskać ozdobne należy używać igły, których rozmiar jest mniejszy od maksymalnej dopuszczalnej szerokości „zygzak” na swojej maszynie.
2
Masz możliwość ustawić podwójną igłę na samochód, w tym przypadku, jeśli ona może szyć ściegiem „zygzak” i pod warunkiem, że nawlekanie nici os. Odległość między igłami będzie równa lub mniejsza od maksymalnej dopuszczalnej szerokości „zygzak”, początkowo dopuszczalnej.
3
Zaznacz podwójną igłę do szycia, kierując do tego płaską część uchwytu temu, a okrągły do przodu. Umieść na przeznaczone dla nich miejsce dwie cewki, które będą poruszać się bezproblemowo w różnych kierunkach, w przeciwnym razie dostaniesz запутывающиеся i переплетающиеся nici.
4
Uzupełnianie nici w podwójnej igły. Rób to w standardowy sposób, prowadząc jednocześnie od cewek do wejścia w uszy, tylko w ostatniej chwili rozsuń je w przeciwne strony. Po czym obie nici włożyć w różne нитенаправители. W przypadku, jeśli na maszynie jest tylko jeden, włóż pierwszą nić, drugą zwolnij.
5
Dla zygzak lub satynowe wzoru używać stopkę. Należy pamiętać, że im cieńszy materiał, tym słabszy naciąg nici i odwrotnie.
logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.