Jak wypełnić druk atramentem

Optymalizacja procesu pracy z dokumentami nie jest możliwe bez użycia pieczątek i stempli, redukować czas ich przetwarzania. Sprężynowy mechanizm automatycznego drukowania, umieszczony w obudowie z tworzywa sztucznego, pozwala na wykonywanie dużej ilości wydruków, których jakość zależy od terminowe i wysokiej jakości wkłady do drukowania nowych atramentem.

Jak wypełnić druk atramentem

Instrukcja

1
Naciskać kciukiem na podstawie przystawki. Unieś go w taki sposób, aby otwór штемпельной poduszki był z uchwytem na jednym poziomie. Aby wyciągnąć штемпельную poduszkę, dociśnij ją palcem wskazującym drugiej ręki. Nałóż w centrum i na krawędzi poduszki kilka kropli atramentu. Nie przesadzaj: po dodaniu dużej ilości tuszu odbitka wydruku będzie niewyraźny..
2
Usunąć nadmiar tuszu chusteczką. Włóż штемпельную poduszkę w przystawkę, wyrównując dolna krawędź uchwyty z góry otwory do stempla. Przed rozpoczęciem drukowania należy odczekać 15 minut, aby atrament впитались na całej powierzchni poduszki штемпельной.
3
Tankowanie flash drukowania, korzystając z specjalnie przeznaczonym do tego nożem. Zdejmując pierścień mocujący z przystawki drukowania, włóż nóż w otwór, umieszczony od zewnętrznej strony druku, i zdjąć ją. Do aktualizacji jednokolorowy atrament do drukowania, nałóż farbę za pomocą specjalnej strzykawki równomiernie w 1 milimetr na drugą stronę banał, zainstalowanej na амортизационную poduszkę.
4
Powtórz procedurę napełniania jeszcze 2 razy, czekając wchłonięcia pierwszej porcji farby. Po 30 minutach usunąć nadmiar nie впитавшейся farby, промокнув banał ściereczką. Zbierz drukowanie, ustawiając kolejno амортизирующую poduszkę, banał i закрепляющее pierścień. Napełnić klisz kolorowych flash drukowania tylko z przodu. Do każdej farby należy użyć osobnej strzykawki. Delikatnie nałożyć ciągłą warstwę farby na każdy kolor sektor banał, aby uniknąć mieszania kolorów.
Należy zwrócić uwagę
Pamiętaj o tym, że dolewanie atramentu podstawowej do wydruku organizacji nie jest dozwolone.

Nowy atrament musi być identyczna ze względu na swój skład z tymi, którymi drukowanie został napełniony wcześniej. To pozwoli uniknąć szybkiego zużycia штемпельной poduszki.

Porada
Nie należy stosować jedną штемпельную poduszkę więcej 3 wkłady, ponieważ za każdym razem banał druku będzie zostawiać coraz mniej wyraźny obraz.

logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.