Jak zwiększyć zasięg rysowania

Zasięg rysowania tekstur – to termin, który stosuje się w grach komputerowych. Wygodne, gdy gracz z góry widzi przed sobą, stopniowo pojawiające się nowe obiekty. Jeśli aktualizacja odbywa się zbyt późno, trzeba zwiększyć zasięg rysowania, która może zależeć nie tylko od preferencji, ale również od cech jakościowych karty graficznej.

Jak zwiększyć zasięg rysowania

Instrukcja

1
Na wydajność każdej gry wpływają ustawienia grafiki. Przed dostosowaniem gry, ustawić minimalnie użyteczna rozdzielczość, a Resource Cache, wręcz przeciwnie, na maksimum.
2
Zaznacz te wersje shaderów, które są obsługiwane. Suwakami zmień ustawienia w opcjach „Zasięg dużych obiektów”, „Zasięg małych obiektów” i „Szczegóły”.
3
Przesuń suwaki, dopóki nie osiągniecie pożądanego zasięgu rysowania. Należy również zwrócić uwagę na „Jakość cieni” i „Jakość roślinności”. Nie należy ustawiać suwaki na minimum lub maksimum. Na minimum cieni nie będzie w ogóle, a na maksimum cienie będą rzucać nawet małe obiekty, co nie jest bardzo wygodne podczas bitwy. Ostatnim ustawić w położenie środkowe jakość tekstur.
4
W folderze gry znajdź katalog INI. W nim znajdują się pliki ini. Usuń zawartość logo.ini, w którym są przechowywane startowe reklamy, błędy i inne problemy, które mogą hamować przebieg gry.
5
Przejdź do pliku ge3.ini. Zajmijcie się ustawieniem grafiki. Zmień wartości w polach VegetationAdmin.Quality=high i Vegetation Admin.View Range=3500.0. Są one odpowiedzialne za zasięg i jakość rysunku zioła mogą mieć wartości high, med i low.
6
W wierszu Animation.Max Rag Dolls = 999 podano liczbę animacji, która może być jednocześnie prześledzić silnikiem. Zasięg rysowania obiektów zmień w polach:- Distance High.fFar Clipping Plane_High = 10000.0; – Distance High.fFar Clipping Plane_Medium = 8000.0; Distance High.fFar Clipping Plane_Low = 6000.0; – Distance Low.fFar Clipping Plane Low Poly Mesh_High=100000.0; – Distance Low.fFar Clipping Plane Low Poly Mesh_Medium=45000.0;- Distance Low.fFar Clipping Plane Low Poly Mesh_Low=20000.0. Tutaj można ustawić zasięg widzenia jest kilka razy więcej, niż w menu samej gry.
7
Zmień zasięg rysowania za pomocą modów. Pobrać je można na różnych stronach internetowych. Skopiuj pliki moda do katalogu z grą. Jeśli takie pliki już istnieją, należy je wymienić. Mody poprawiają błędy w grze i robią grafikę lepiej.
Należy zwrócić uwagę
Pokaż ustawienia gry zgodnie z danymi karty graficznej. Jeśli karta jest słaba, to ulepszone ustawienia wideo będą pobierać ją i doprowadzą do całkowitego zahamowania gry.

Porada
Kiepski zasięg rysowania może również zależeć od nieprawidłowo zainstalowanych sterowników do karty graficznej, a także od słabych jej danych technicznych. W tym przypadku, w celu rozwiązania problemu należy zmniejszyć ustawienia gry, aby odciążyć procesor.

logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.