Jak otworzyć sejf aiko

Nowoczesne sejfy Aiko są niezawodne, odporne na włamanie i posiadają ochronę przed nieautoryzowanym dostępem. W zależności od konkretnego modelu taka sejf może być przeznaczony do przechowywania cennych rzeczy, pieniędzy, narzędzia dokumentacji, a także гладкоствольного i gwintowaną broni myśliwskiej. Jest zaawansowanym technologicznie urządzeniem, sejf Aiko wymaga szacunku do запирающему urządzenia i przestrzegania zasad jego eksploatacji.

Jak otworzyć sejf aiko

Instrukcja

1
Przed rozpoczęciem obsługi sejfu zapoznać się z instrukcją jego użycia. Sprawdź, czy baterie w komorze baterii. Zwykle do pracy urządzenia elektronicznego stosuje się cztery baterie o napięciu 1,5 V. W razie potrzeby zainstaluj sprawne baterie.
2
Obróć klucz w kierunku ruchu wskazówek zegara. Kliknij na symbol „*” i poczekaj, aż na ekranie wyświetlacza pojawi się napis „Code” lub „Open”. Początkowo w sejfie jest zazwyczaj instalowany fabrycznie kod „7-7-7-7” lub „1-2-3-4”, na co wskazuje w dokumentacji do sejfu. Wpisz odpowiedni kod na klawiaturze panelu.
3
Kliknij na symbol „#”, po czym na wyświetlaczu pojawia się napis „Good”. Obrócić pokrętło sejfu w górę i otwórz drzwi.
4
Dla dalszej bezpiecznej eksploatacji sejfu zaprogramuj swój osobisty kod, świetny od fabrycznego. Do tego na wewnętrznej stronie drzwi, nacisnąć przycisk „M”. Wpisz swój osobisty nowy kod i naciśnij symbol „#”, np.: 7498#. Należy pamiętać, że kod może zawierać nie mniej niż dwóch i nie więcej niż osiem znaków.
5
Jeśli podczas programowania kodu popełnisz błąd, powtórz całą procedurę, począwszy od naciśnięciu przycisku „M”. Jeżeli kod został wprowadzony prawidłowo, na wyświetlaczu pojawi się napis „Good”, w przeciwnym przypadku pojawi się napis „Error”, a oraz rozlegnie się sygnał błędu.
6
Sprawdzanie kodu spędzić tylko przy otwartych drzwiach sejfu. Po potrójnym nieprawidłowego wybierania kodu wyświetlacz gaśnie, a blokada zostanie zablokowane na kilka minut. Przy tym każde kliknięcie na przycisku zamka podczas blokady tylko zwiększa czas oczekiwania.
7
Aby zamknąć otwarty sejf, zatrzasnąć mu drzwi. Następnie włożyć kluczyk i przekręcić go w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.
Porada
W celu uniknięcia nieautoryzowanego dostępu do sejfu przechowuj klucz i numer kodu oddzielnie od urządzenia, a także nie udzielaj otwierając kombinację osobom trzecim.

logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.