Jak znaleźć kod rejestracyjny

Za pomocą internetu można płacić za zakupy, usługi i wiele innych. Pomaga w tym elektroniczny portfel. A aby go stworzyć, można skorzystać z WebMoney. Po zakończeniu procedury rejestracji w tym systemie zostanie przydzielony kod rejestracyjny do pracy z wirtualnym portfelem.

Jak znaleźć kod rejestracyjny

Instrukcja

1
Można łatwo zarządzać swoimi wirtualnymi oszczędności z pomocą tej aplikacji, a także płacić rachunków i wymianę waluty.
2
Odwiedź stronę internetową start.webmoney.ru aby otrzymać własny kod rejestracyjny. Znajdź pozycję pod tytułem „Rejestracja”, który znajduje się w górnym menu. Aby rozpocząć proces rejestracji, kliknij na napis. Podaj swój numer telefonu, których często używasz. Jest to potrzebne do tego, aby w przypadku utraty dostępu do portfela jesteś w stanie przejść procedurę odzyskiwania w ten sposób. Jeszcze dla potwierdzenia różnych wykonywanych operacji. Numer telefonu należy wprowadzać bardzo ostrożnie, gdyż na niego przyjdzie wiadomość sms z kodem aktywacyjnym.
3
Kliknij na przycisk „kontynuuj”, wypełnij wszystkie pola (jak swoją tylko swoje poprawne dane). Musisz dostarczyć kopię paszportu i numeru NIP w celu potwierdzenia twojej tożsamości. Jeśli ty tego nie zrobisz, to procedura rejestracji nie zostanie zakończona. Może nie od razu przesłać kopie dokumentów, najpierw zrób osobisty certyfikat.
4
Na następnej stronie, sprawdź wprowadzone dane. Kliknij „Kontynuuj”, jeśli wszystko jest w porządku. Sprawdź pocztę na swojej elektronicznej skrzynce – powinien przyjść list z kodem licencyjnym w określonej w pierwszym kroku mail. Jeśli w ciągu dziesięciu dni nie aktywujesz konto, rejestracja zostanie anulowana.
5
Pobierz WM Keeper Classic i zainstalować ten program. Aby aktywować swój portfel, podłącz do niego dane rejestracyjne. Można korzystać z portfelem po tym, jak twoja tożsamość zostanie potwierdzona przez administrację serwisu.
6
Jeśli mail z kodem licencyjnym nie otrzymałeś, sprawdź folder „Spam” w swojej elektronicznej skrzynce. Nieprawidłowe ustawienia антиспамового filtra list może się tam dostać. Ponownie przejść procedurę rejestracji, jeśli e-maile i tam nie było.
logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.