Jak znaleźć firmę, numer telefonu

Aby znaleźć firmę, numer telefonu, nie musisz pisać pisemne zapytania do organów władzy lub kontroli podatkowych. Wraz z rozwojem internetu stało się to zrobić znacznie łatwiej. Istnieją strony internetowe, które także używają bazy danych o firmach i przedsiębiorstwach, zarejestrowanych w różnych regionach i miastach Rosji. I jeden z nich – WebSpravochnik.ru oferujący bezpłatny dostęp do przechowywanych informacji.

Jak znaleźć firmę, numer telefonu

Instrukcja

1
Przejdź na stronę WebSpravochnik.ru. Na górze strony znajduje się podstawowe formularz wyszukiwania. Składa się z dwóch pól, które należy wypełnić: „Czego szukać” i „Gdzie szukać”. Znając tylko telefon firmy, można znaleźć informacje o niej tylko przez formularz wyszukiwania zaawansowanego. Włącz ją, naciskając odpowiedni napis.
2
Pola „Numer kierunkowy” i „Numer telefonu” – różne, to pozwoli ci wyszukać firmy, znając tylko jego numer telefonu i nie mając informacji o książce kodzie. Wyszukiwanie w bazie danych odbywa się na życzenie, wybieranym w jednym polu, a także w wielu zapytań w niektórych pól, jeśli znane są jeszcze jakieś dodatkowe dane, np. nazwę miasta lub drugi numer telefonu organizacji, którą разыскиваете.
3
Wprowadź numer telefonu, a następnie wypełnij dodatkowe pola. Kliknij przycisk „Znajdź”, a system wyszuka dla dokładnego dopasowania, kombinacji cyfr numeru firmy, które podałeś. Na podstawie wyników przeprowadzonego wyszukiwania, wszystkie firmy z jednakowymi numerami będą wyświetlane w formie listy, którą można przeglądać w trybie podglądu. Na każdej stronie pojawia się po 10 rekordów z danymi firm.
4
Można zawęzić wyszukiwanie, jeśli określ region geograficzny, w którym znajduje się firma. Można go określić za pomocą telefonu kodu w formacie ABC, który jest przywiązany do różnych regionów Rosji. To samo można zrobić, jeśli przed wykonaniem funkcji „Czyj to numer” podłącz dodatkowy filtr „Wybierz region” i wybierz z listy potencjalny region, w którym zarejestrowana jest poszukiwana firma. Te czynności należy wykonać, zanim przejdziesz do trybu zaawansowanego wyszukiwania.
Porada
Strona pozwala na edycję bazy danych i można wprowadzać w nich informacje o swojej firmie, jeśli jeszcze brakuje. To pozwoli użytkownikom łatwo znaleźć informacje o państwa firmie na stronie internetowej.

logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.