Jak ustalić numer połączenia przychodzącego

Automatycznym wyznacznikiem pokoje na telefonie już od dawna nikogo nie dziwi — wszyscy są już przyzwyczajeni nazwa lub numer rozmówcy podczas połączenia przychodzącego. No a co zrobić, jeśli chcesz dowiedzieć się numer abonenta, który chciał go ukryć, podłączając u swojego operatora usługę clir”?

Jak ustalić numer połączenia przychodzącego

Instrukcja

1
Jeśli jesteś abonentem jednego z operatorów tzw. „wielkiej trójki” („MTS”, „Beeline”, „Megafon”), skorzystaj z usługi „Super CALLER id” (u „Beeline” — „Super Wyznacznik pokoje”) w celu uzyskania możliwości zobaczyć numer telefonu osoby, która korzysta z usługi „Anty CALLER id”, aby pozostać incognito, wykonując połączenie. Jednak za niepowtarzalną okazję trzeba będzie płacić abonament dość imponujące rozmiary: 50 pln za dobę dla abonentów „Beeline”; 2000 pln za połączenie, i codzienna opłata 6,5 pln — „MTS”; 1500 rubli miesięcznie — „Megafon”.
2
Rozmówcy „Beeline” do podłączenia usługi należy zadzwonić pod specjalny numer lub wysłać kod USSD-zapytanie. W pierwszym przypadku należy użyć pokój 06744160, a żeby nie tracić czasu na rozmowy, wystarczy wybrać polecenie *110*4160# i nacisnąć klawisz obietnicy połączenia. W przypadku pomyślnego nawiązania połączenia usługi z twojego konta zostanie pobrana kwota odpowiadająca wartości abonamentu, a na twój telefon przyjdzie sms z powiadomieniem.
3
Jeśli korzystasz z usług telefonii komórkowej, świadczonych przez firmę „MTS”, podłączyć „Super CALLER id” można za pomocą Internetu-Asystenta”. Aby to zrobić trzeba zarejestrować się na stronie www.mts.ru i w swoim gabinecie na miejscu aktywować usługę. Inna opcja — wyślij USSD-zapytanie *111*007#. Komendy należy wpisywać z telefonu komórkowego, zakończyć wprowadzanie trzeba klawiszem połączenia.
4
Dla abonentów „Megafon” istnieją dwa sposoby podłączenia tej usługi. Możesz wysłać pusty krótka wiadomość tekstowa (SMS) na numer 5502 lub korzystać z serwisu polecenie *502*4#, po zakończeniu żądanie, naciskając klawisz połączenia. W odpowiedzi na twój numer zostanie SMS z informacją o pomyślnym podłączeniu usługi.
Należy zwrócić uwagę
Zanim aktywować usługę, należy zapoznać się ze wszystkimi szczegółami świadczonych usług na stronie internetowej operatora.

logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.