Jak dzianina z przędzy z pomponami

Z pomocą przędzy z pomponami (zgrubienia z szenilowe) można szybko i łatwo połączyć efektowną piękną rzecz. Ale niezwykłość tych nici może powodować trudności w pierwszym etapie, dlatego przed rozpoczęciem dzianiny z „помпонной” przędzy, należy zrozumieć, kilka sztuczki.

Jak dzianina z przędzy z pomponami

Trzeba

  • – przędza z pomponami;
  • – szprychy;
  • – hak;
  • – klej lub zapałki.

Instrukcja

1
Przed rozpoczęciem dzianina z przędzy z pomponami, zamocuj końcówkę nici, aby nie пушился. Do tego zanurzyć go w kleju, прижгите meczu lub po prostu zawiąż supeł.
2
Jeśli zwiąż-ramienne, wpisz zawiasy z zworek między pomponami. Po prostu dokręcaj z zworki pętelkę i nosić na szprychę. Aby drutach szalik, wystarczy 8-9 zawiasów.
3
Obróć dziewiarskie igły i провяжите obrzeża pętlę (w tym jeden z помпонов spadnie pionowo). Następnie провязывайте pętli zwykłymi twarzowymi zawiasami. Następny szereg zwiąż twarzowymi, aby uzyskać gładkie płótno. Pompony выправляйте stale w tę samą stronę. W ten sposób zwiąż wszystkie płótno.
4
Aby uzyskać trójwymiarowy obraz z przędzy z pomponami, zwiąż stale twarzowymi zawiasami i выправляйте pompony to w przód, to w złej.
5
Na koniec wyroby można zrobić grzywkę. Aby to zrobić, wpisując w pętli, оплетайте nie każdy skoczek, a tracąc dwie. Pierwszy rząd już zwiąż jak zwykle, провязывая każdą nitkę między pomponami. Do dziania, ostatni rząd zwiąż także, pomijając dwie zworki (lub trzy pompon).
6
Aby płótno wyszło nie tak kruchy i delikatny, z każdego przedziału między pomponami провязывайте na dwie pętle. W takim przypadku produkt będzie giętka, ale bardziej gęste.
7
Przędzy z pomponami można uzupełniać produkt, związane szydełku. Zwiąż płótno zwykłymi słupkami z накидами nicią, odpowiednie do koloru. Co szósty słupek провязывайте w następujący sposób: накид, wyciągnięta z łańcuszka poprzedniego rzędu zawias, провязывание „помпонной” przędzy. Nie zapomnij prostowania pompony na jedną stronę produktu. Produkt będzie bardzo ciepły i będzie dobrze trzymać formę.
Porada
Jeśli zwiąż świetny produkt, takie jak szalik lub ukradł, należy zabezpieczyć końce szprych końcówkami. Mogą to być specjalne, zakupione w sklepie, zaślepki lub pokrojone z gumki kwadraty.

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.