Jak dzianina z przędzy „Verona”

Na drutach z przędza – bardzo ekscytujące doświadczenie. Proces przebiega szybko, a w rezultacie masz bardzo nietypową rzecz. Do tworzenia pięknej фактурного płótna od tkaczy nie wymaga specjalnych umiejętności – jest robiony bardzo proste pętle, a spektakularny widok gotowych rzeczy jest tworzony przez przędzy. Spróbuj jeden z najbardziej atrakcyjnych opcji – faktura nici „Verona”.

Jak dzianina z przędzy

Trzeba

  • – 2 мотка (200 g) przędzy „Werona”;
  • – szprychy;
  • – hak.

Instrukcja

1
Zdecyduj, co dokładnie chcesz połączyć. „Verona” – przędza, składająca się z miękkich, długich помпонов, podzielonych nicią. Skład – 100% poliester. Przy tym ma bardzo przyjemny jedwabisty strukturę i doskonale nadaje się do tworzenia ubrań dla dzieci. Mistrzynie tworzą je tej przędzy piękne kamizelki, berety, maty i koce. Dla początkujących lepiej spróbować połączyć produkty prostszego – koc dla dziecka, ukradł lub szalik.
2
Oblicz potrzebną do pracy ilość przędzy. „Verona” bardzo ekonomiczne – na tworzenie apaszce średniej wielkości odejdzie jeden standardowy motek. Wybierz odpowiedni kolor – w sklepach jest przedstawiona na tyle szeroka gama. Struktura przędzy bardzo elegancko wygląda i w pastelowych, i w jasnych odcieniach. Spotyka się i w połączeniu przędza – na przykład, czarno-biała lub niebiesko-błękitny.
3
Spróbuj połączyć najprostsze, ale bardzo piękny wyrób – szalik. Płótno jest tworzony ramion lub szydełku. Niektóre mistrzow łączą oba sposoby, zdobywając pierwszy szereg pętli za pomocą haka i kontynuując główne płótno na drutach. Cechą struktury przędzy pozwala na jednoczesne вывязывание fringe z zawiasów.
4
Weź hak średniej grubości i wpisz numer 9 powietrznych zawiasów, вывязывая je z nici, znajdujących się między pomponami. Przy tym co pięć помпонов po wybranej pętli można pominąć – w przyszłości tworzą długą grzywkę. Po zakończeniu zestaw zawiasów, przenieś je na szprychę. Dalsze drutach idzie zgodnie z rysunkiem: parzyste rzędy zwiąż twarzowymi zawiasami, nieparzyste, odpowiednio – niewłaściwej stronie.
5
Główne płótno szalik oznacza провязывание pętli w każdym przedziale między pomponami. Proces przebiega dość szybko. Nie szczyptę wątek – ona musi iść swobodnie. Skończysz płótno dziwnym obok.
6
Weź hak – im będziesz вывязывать grzywkę, jednocześnie zamykając krawędzi. Zdejmij pierwszą pętlę i szydełka провяжите słupek bez накида, tracąc pięć помпонов na marginesie. Następną pętlę провяжите przez pierwszą, zamykając ją. Powtarzaj odbiór odpowiednią ilość razy, nie zapominając zostawić wolne pięć помпонов po zamknięciu każdej z pętli. Najnowszą zamocować, z zawiązanymi buła i zamaskowane jego pompon. Dla większej niezawodności koniec nici można zablokować kropli bezbarwnego lakieru do paznokci.
Porada
Rzeczy związane z przędzy „Verona”, pierz ręcznie łagodnymi detergentami. Należy pamiętać, że produktu nie wolno prasować – aby nie odchodzi pranie, wysuszyć je na płaskiej powierzchni po rozłożeniu.

logo
Article Categories:
Rękodzieło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *