Jak wiązać szalik

W rzeczywistości, szalik – jest to płaski bezpośredni produkt, który można połączyć absolutnie dowolnym wzorze. Można go wykonać z dowolnych nici dowolnego koloru, a czasami kolorów. Dzianina szalik jest naprawdę trudne, bo nie ma potrzeby выкройках, zawiasy dodać-убавлять nie ma potrzeby, i przyszywanie jakieś części po drutach też nie trzeba. Nawet jeśli dopiero co postanowił opanować dziania na drutach lub szydełku, to wybierz właśnie drutach szalik – to nie tylko zdobywanie cennych umiejętności, ale i piękny dodatek.

Jak wiązać szalik

Aby połączyć szalik samodzielnie jak szydełku, jak i szprych, nie są potrzebne specjalne umiejętności na drutach. Jest to dość proste i szybkie. Możesz wybrać praktycznie dowolny wzór i połączyć szeroki lub wąski, krótki lub długi pasek, wszystko na swój gust. Warto zauważyć, że wzory, powstałe od wiązania haków, będą równie piękne z obu stron, czego nie można powiedzieć o вязке na drutach. Więc wybrać narzędzie wykonywania pracy jest bardzo prosta. Jeśli chcesz, możesz zawiązać krawędzi szalik краевыми wzorami, co daje шарфу kobiecość i dekoracyjne. Bardzo ładnie prezentują się wzory z różnych słupków – wypukłych, płaskich, tralek z nak., wydłużone tralek.

Na przykład, połączyć szalik „Vivienne” jest bardzo proste. Do tego trzeba połączyć za pomocą haka dwie części: wąski siatki – słupki z nac. (накид), co będzie podstawą szalik, i smakowitą szeroką granicy. Do tego zgadzają 15+3 powietrznych zawiasów (ostatnie zamiast pierwszego słupka z nac.). Następnie: 2ВП, pomijanie 2ВП łańcucha, na 3-jej słupek z nac. Tak провязать szereg. Szeregi powtarzać. Słupki z nac. Zwiąż nad poprzednimi słupkami z nac. W wyniku tego powstanie siatki. Następnie wzdłuż szalik robiony obręczy. Najpierw oplata się i usuwa krawędź słupkami bez nak. Następny zadowolony słupki z nac. Przy tym dwa razy zwiększa się ilość zawiasów. Następny wiersz powtarza się poprzedni, zwiększając ilość zawiasów 2 razy. W ostatnim rzędzie pętli zwiększa się tylko w połowie. Szalik gotowy.

Najprostszym rozwiązaniem na drutach wiązka, ponieważ wszystkie oczka w każdym rzędzie idą w parze równie – twarzowymi. Do tego szalik idealne rozwiązanie zawiązać chustę w dwóch kolorach, tylko powtarzając te kolory, dwa rzędy.

Jednym z najbardziej popularnych sposobów na drutach szalik jest guma, szczególnie pięknie wygląda angielska. Ponadto bardzo korzystnie wyglądają w połączeniu szalu: платочная wiązka, gumki zwykłe poprzeczne gumy.

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.