Jak drutach skrzyżowane изнаночные pętli

Korzystanie skrzyżowane twarzy i изнаночных zawiasów pozwala znacznie poszerzyć ilość związanych na drutach wzory. Mogą one być głównym elementem. Płótno jest nieco bardziej gęsta niż w przypadku zwykłych drutach zawiasami.

Jak drutach skrzyżowane изнаночные pętli

Trzeba

  • – nici do robótek na drutach;
  • – szprychy grubości nici.

Instrukcja

1
Dla próbki wpisz taką liczbę pętli. Płótno rzadko robiony tylko niewłaściwej stronie kciuki, zazwyczaj ten rodzaj pętli jest używany w połączeniu z innymi. Jeśli potrzebujesz opcja платочной dzianiny, wykonanej skrzyżowanymi zawiasami, zwiąż go twarzowymi. które są wykonywane tak. Zdejmij obrzeża. Wprowadź prawym mówił w pętlę, która w tej chwili znajduje się z boku, od prawej do lewej. Robocza nić powinna cały czas być w pracy. Chwyć ją prawym спицей, wyciągnij ją na przedniej stronie. Pętli poprzedniego rzędu skasować, jak i podczas вывязывании zwykłych zawiasów.
2
Podczas wykonywania изнаночных skrzyżowane robocza wątek cały czas powinna znajdować się przed pracą. Od zwykłej wewnątrz pętli скрещенная różni się tym, że prawa szprycha wprowadza w pętlę od lewej do prawej. Dlatego ten rodzaj pętli nazywa się „niewłaściwej stronie za tylną ścianę”. Tytuł ten można spotkać w niektórych starych publikacjach w szydełkowania. Wprowadź prawym mówił w pętlę od lewej do prawej. Robocza wątek znajduje się po lewej szprychy. Weź ją i pociągnij pętlę na przedniej stronie. Pętli poprzedniego rzędu skasować.
3
Скрещенную złej można łączyć i w inny sposób. Zdejmij obrzeża, ustawić roboczą nić przed lewym спицей. Wprowadź prawym mówił w pętlę od prawej do lewej, tak jak to robisz przy drutach zwykłych изнаночных zawiasów. Stół nić poprowadź pod koniec prawym szprychy i wyciągnij w przód, przekręcając się na prawym dziewiarskie igły.
4
Skrzyżowane pętle dzianiny wcale nie jest trudniejsze, niż zwykłe. Jednak na ich wykonanie spędził trochę więcej czasu, a w związku z tym proces dziania kilka zwalnia. Dlatego podczas wykonywania gładkiego płótna skrzyżowanymi dzieję tylko jeden rodzaj zawiasów. najczęściej twarzowe robią kciuki, a изнаночные – konwencjonalnych. Rysunek wychodzi gęsta, ale odbywa się wcale nie wolniej, niż zwykły чулочная wiązka.
Porada
Skrzyżowanie pętli można osiągnąć w inny sposób. Zdejmij obrzeża pętlę Провяжите złej drugą z dostępnych na lewej szprychy zawiasów. Po tym, jak ty ciągniesz roboczą wątek na przedniej stronie, druga pętla nieuchronnie наденется na pierwszą, którą można провязать zwykłej złej lub скрещенной.

logo
Article Categories:
Rękodzieło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *