Jak drutach ostatniej pętli

Aby zakończyć szydełka, należy właściwie zabezpieczyć pętlę ostatniego rzędu pracy. Jeśli produkt jest związane szprychy, tutaj również istnieją specjalne techniki obróbki ostatnich zawiasów.

Jak drutach ostatniej pętli

Trzeba

  • – hak;
  • – szprychy

Instrukcja

1
Jeśli dziane produkt szydełku, odciąć nić roboczą nożyczkami, zostaw zapas około 5 cm Wyciągnąć hak roboczą nić długości z ostatniej pętli drutach. Zabierz hak i pociągnąć za koniec nici, w ten sposób dokręcania ostatnią pętlę. Resztę nici należy przeprowadzić, aby podczas prania produktu ogonek nie выправился na zewnątrz. Przełóż do tego kilka razy koniec nici przez pętelki na krawędzi lub z tyłu urządzenia. W przypadku, gdy po протяжек końcówkę nici jeszcze działa, odciąć go bez żadnych obaw.
2
Jeśli dziane rzecz-ramienne, to tutaj powstaje wiele ostatnich pętli, w odróżnieniu od dzianiny szydełkiem. Aby zakończyć je, протягивайте jedną pętlę przez drugą. Na szczegółach związanych stroną zadrukowaną powierzchnią, przede obrzeża i drugą linię końcową pętlę провязывайте przodu, a następnie pierwszą pętlę pociągnij za drugą, dalej konsekwentnie zwiąż tylko na jednej pętli, za każdą otrzymaną протягивайте poprzedniej. Powtarzaj ten odbiór, aż wszystkie pętle ostatniego rzędu nie będą провязаны. Utnij nić, jej koniec przełóż przez ostatnią pętlę. Uważaj, aby krawędź produkt nie był dokręcony.
3
Użyj drugi sposób szeregowego провязывания dwóch oczek razem. Провяжите obrzeża pętlę, łącząc ją z pierwszą stroną. Na prawym szprychy będzie jedna pętla. Przełącz ją na lewą igłę i znowu провяжите wraz z następnym oczkiem. Powtarzaj ten odbiór, dopóki nie zamkniesz wszystkie pętle w ostatnim rzędzie. Przez ostatnią pętlę pociągnij końcówkę odcięta nici i zabezpieczyć go.
4
Провязывайте dwie изнаночных pętli razem, jeśli chcesz zamknąć ostatnie pętle na odwrotnej stronie. Tłumacz pętlę powstałą na prawym szprychy, na lewą. Do tego przenieś roboczą nić na igłę, a potem przesuń zaczep z prawej igły na lewą. Znowu провяжите razem dwie pętle złej lepkości itp., dopóki nie zamkną wszystkie pętle na szprychy.
5
Zawiasy ostatniego rzędu w produktach związanych „gumki”, należy w kształcie, tj. провязывайте dwie pętle to stroną, to źle. Jeśli druga pętla licowa, провязывайте dwie pętle stroną, a jeśli lewa, zwiąż dwa razem źle.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.