Jak aktywować kartę NTV

Standardowa antena telewizyjna daje nam możliwość oglądania tylko ograniczony zestaw kanałów, których wielu ludzi nie brakuje. W takim przypadku na ratunek, telewizja satelitarna, który daje możliwość, aby zobaczyć ogromną ilość różnorodnych kanałów tematycznych w różnych językach. Firma „NTV-Plus” oferuje nam podobne usługi.

Jak aktywować kartę NTV

Trzeba

  • – telewizor;
  • – sprzęt do podłączenia „NTV-Plus”;
  • – karta dostępu.

Instrukcja

1
Kup w firmie specjalistyczny sprzęt, niezbędny do połączenia. Istnieją różne zestawy, które zależą od potrzeb użytkowników. Na przykład, można kupić zestaw składający się z odbiornika i karty, jeśli masz satelitę. Szczegółowe informacje na temat rodzajów zestawów i ich cen można dowiedzieć się bezpośrednio u konsultanta, albo na oficjalnej stronie internetowej.
2
Zaproś fachowca do montażu sprzętu.
3
Ustaw antenę satelitarną, jeśli nie została ona wcześniej. Jej zwykle dołączają na balkonie, za oknem, albo na dachu budynku.
4
Aktywuj kartę „NTV-Plus”. Można ją nabyć osobno lub w zestawie do urządzenia. Zgodnie z zaleceniami podanymi w instrukcji do sprzętu, należy ustawić odbiornik na kanał, dołączony do pakietu dostępu na mapie. Po tym, jak konfiguracja dokonana na ekranie telewizora pojawi się napis „Zakodowany kanał” lub „Brak dostępu”. Następnie należy kartę włożyć do gniazda, znajdujący się na odbiorniku. Jeśli instalacja jest wykonana prawidłowo, to karta nie zostanie zwrócona urządzenia. Kartę należy wkładać ostrożnie, unikając zagięć i uszkodzeń.
5
Nie wyłączaj odbiornik i telewizor, a także nie przełączać kanały w ciągu dwóch godzin. To jest potrzebne do tego, aby wystąpił inicjowanie, aktywacja karty. O jej zakończeniu dowiesz się, gdy zobaczysz obraz na ekranie swojego telewizora.
Porada
Zwykle działanie karty wynosi pół roku, o ile inaczej nie wskazano w instrukcji. W tym okresie możesz przeglądać kanały znajdujące się na wybrany pakiet. Po tym, jak ten termin upłynie, należy zakupić nową kartę.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.