Jak aktywować kartę sim mts

Każdy, kto kupił telefon, boryka się z koniecznością aktywacji karty SIM danego operatora. Mimo, że kolejność działań jest taka sama dla wszystkich „симок”, niektóre osoby doświadczają trudności.

Jak aktywować kartę sim mts

Trzeba

  • • karta sim MTS;
  • • telefon komórkowy;
  • • komputer z dostępem do internetu;
  • • dokument potwierdzający tożsamość.

Instrukcja

1
Najprostszym sposobem aktywacji karty – poprosić sprzedawcę, aby aktywować mapę przy jej zakupie. Lub od razu po zakupie włożyć kartę do telefonu, wpisać pin i aktywować kartę, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na telefonicznej abonenta.
2
Ale tego nie zrobili. Nikt nie zabrania ci się po pewnym czasie do salonu MTS i poprosić, aby aktywować kartę. Jeśli nie jest zablokowany za niepłacenie lub z jakichkolwiek przyczyn określonych w umowie, pomogą ci w ciągu kilku minut.
3
Może trzeba napisać podanie, więc weź ze sobą paszport. W tym przypadku, jeśli jesteś winien operatora, będzie musiał płacić połączenia dokonane w kredyt.
4
Jeśli to ci się nie podoba, zupełnie nie ma czasu na wyprawę do salonu komórkowej MTS, spróbujmy w inny sposób. Spróbuj po tym, jak włożysz kartę sim, zdobyć jakiś krótki numer MTS – *111# wyzwanie.
5
Jeśli nie działa, należy skontaktować się z numerem 0890 (lub 88003330890) i podaj numer telefonu, z którego nie można wykonać połączenie. Na wszelki wypadek miej pod ręką dowód osobisty i umowę z operatorem (może się przydać).
6
Należy zauważyć, że lepiej jednak powierzyć aktywację karty sprzedawcy w dniu zakupu, aby potem nie być w trudnej sytuacji. Szczególnie ważne jest, aby przy zakupie karty na recepcji w centrum handlowym lub na ulicy. Czasami taka sprzedawca może okazać się oszustem.
7
Podłączanie telefonu do operatora komórkowej MTS jest bardzo proste. Należy zakupić kartę sim, wybierz tempo, aktywować pokój i od razu zacząć korzystać z MTS
8
Do podłączenia do sieci MTS lub złóż zamówienie w sklepie internetowym na oficjalnej stronie internetowej firmy, lub skontaktuj się z salon firmowy-sklep MTS lub przedstawiciela handlowego firmy. Przy tym niezbędny jest dokument potwierdzający tożsamość.
Aby zacząć korzystać z serwisu, należy dokonać wstępnej płatności zgodnie z warunkami wybranej taryfy MTS. Oblicz najbardziej ci tempo na oficjalnej stronie MTS.
9
Ustaw hasło – hasło, które może zastąpić dane paszportu lub innych dokumentów osobistych abonenta podczas kontaktu z centrum kontaktu z klientem MTS telefonicznie. Słowo kodowe jest instalowany na życzenie klienta MTS – właściciela kontraktu. Przypisać hasło można raz podczas obchodzenia się do salonu-sklep MTS. Można wypełnić wniosek z oficjalnej strony MTS i wysłać go do centrum kontaktu z klientem firmy.
10
Włóż kartę sim w telefonie i korzystaj z usług firmy. Pokój jest aktywowany automatycznie.
11
Aktywować kartę SIM w modemie jest bardzo proste. Zazwyczaj modem MTS sprzedawany w zestawie z kartą SIM, na której jest już podłączony konkretny plan. Aby aktywować wystarczy włożyć modem do komputera, poczekać do zakończenia instalacji oprogramowania sprzętu, a następnie połączyć się z internetem. Po tym nastąpi automatyczna aktywacja karty Sim. Teraz możesz zalogować się do swojego gabinetu MTS. Tutaj masz możliwość, aby zobaczyć pełne informacje o planie taryfowym, nauczyć się równowagi, zobacz pełna lista podłączonych usług itp. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z biuro MTS lub zadzwoń do operatora, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać problemy i aktywować kartę sim w modemie MTS.
12
Po aktywacji karty sim należy ją skonfigurować. Wszystkie podstawowe ustawienia są konfigurowane automatycznie przy pierwszym uruchomieniu urządzenia, na którym jest podłączona karta sim. Skonfigurować kartę sim należy do tych użytkowników, którzy korzystają z modemu USB. Być może chcesz zmienić swój plan taryfowy, ustawienia karty sim automatycznie przejdą na nową taryfę.
13
Karty sim są w moduł identyfikacji abonenta. To urządzenie przechowywać unikalne informacje, które pozwalają na identyfikację osoby. Wymiary kart są różne. Teraz można kupić kilka rodzajów kart: standardowe, mini-mapę, mikro-kartę nano-mapę. Wybór rozmiaru karty sim zależy od modelu telefonu.
14
Karta sim, która nie została aktywowana, nie będzie w stanie odbierać wiadomości i połączenia, wykonywanie połączeń wychodzących. Za pomocą jej pokój, nie będzie mógł wejść do gabinetu na oficjalnej stronie internetowej spółki. Dlatego po zakupie koniecznie aktywuj mapę, aby uzyskać dostęp do wszystkich jej funkcji. Ta procedura jest prosta, to nie zajmie dużo czasu. Ale do jej aktywacji, należy wykonać te czynności, które zostały opisane powyżej w tym artykule.
15
Istnieją również specjalne plany taryfowe i pakiety startowe, które należy aktywować na raz, bo inaczej zginą. Dlatego wybierz jeden z wygodnych sposobów aktywacji i podłącz swoją kartę sim do sieci.
16
Jeśli masz pakiet startowy dla tabletu, który ma 3G-moduł, i dlatego wspiera korzystanie z karty SIM, włącz ją przed rozpoczęciem korzystania z karty Sim.
17
Najczęściej, twoja karta zostanie skonfigurowany raz przy zakupie i od razu jest gotowa do dalszej pracy. Można od razu wpłacić pieniądze na konto do podłączenia usług i korzystania z wszystkich funkcji telefonu operatora.
Należy zwrócić uwagę
Aktywować pokój na własną rękę może osoba w wieku powyżej 18 lat.

Zamawiając kartę sim na oficjalnej stronie internetowej operatora, należy pamiętać, że wysyłka karty sim w obrębie OBWODNICY (normalny, a nie przyspieszony opcja) i podłączenie telefonu odbywa się za darmo, należy tylko zapłacić dostarczony zestaw. Wysyłka odbywa się codziennie (z wyjątkiem niedziel) od 10 do 18 godzin. Podczas przesyłania pieniędzy kurierowi chcesz podpisać w oficjalnych papierach i wziąć paragon z kasy fiskalnej. Cena zestawu uzależniona jest od wybranego przez abonenta planu taryfowego.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.