Jak aktywować kartę Megafon

Przed rozpoczęciem korzystania z usług „Megafon”, trzeba aktywować nową kartę sim. To będzie oznaczało, że zgadzasz się ze wszystkimi warunkami zawartej umowy.

Jak aktywować kartę Megafon

Instrukcja

1
Kup w jednym z punktów sprzedaży operatora komórkowego Megafon” kartę sim, delikatnie wypełnij proponowany formularz umowy, który znajdziesz w pudełku. Wpisz w nim numer купленой sim-karty, nazwę wybranego planu taryfowego, swoje imię, nazwisko i dane paszportowe. Często wymagane jest okazanie paszportu, więc chwycić go przed wyprawą za симкой. Zawarta umowa będzie w dwóch egzemplarzach, z których jeden oddać operatorowi biura, gdzie kupiłeś kartę. Aktywacja będzie automatycznie w ciągu doby, w rzadkich przypadkach nieco więcej.
2
Z dowolnego telefonu, zadzwoń na bezpłatny numer pomocy „Megafonu” 8-800-333-05-00, jeśli karta nagle nie zaktywizowała się w ciągu doby od momentu zakupu. Wyjaśnij problem operatorowi, powiedz mi, gdzie, kiedy, gdzie i przez kogo została przejęta przez.
3
Jeśli potrzebna jest aktywacja karty sim, można udać się do biura firmy „Megafon” i zwrócić się z tym problemem do odznakę pracownikowi. Wtedy proces trwa tylko kilka minut.
4
Aby aktywować kartę sim samodzielnie, potrzebny jest telefon z inną kartą od „Megafonu”. Wpisz symbole*121*PUK*Numer# i naciśnij przycisk połączenia. PUK kod znajdziesz na plastiku wraz z sim kartą, a „pokój” – sam numer telefonu, który trzeba aktywować.
5
Wyjdź do internetu w jakikolwiek sposób, w pasku adresu przeglądarki wpisz https://sg.megafon.ru/ to „obslugi” „Megafonu”. Loginem jest twój numer telefonu, a hasło – kod PUK. Wypełnij wymagane dane, отправьтя wniosek. Po kilku minutach w odpowiedzi otrzymasz wiadomość SMS o tym, że twoja karta została aktywowana. Takie kroki pomogą szybko wykorzystać dopiero co kupioną kartę sim i rozpocząć korzystanie z usług operatora komórkowego Megafon”.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.