Jak naprawić kartę sim Megafon

Czasami zdarza się tak uciążliwe, jak utrata karty sim. Zdarza się również, że częste wyjęcie i wkładanie jej do telefonu może prowadzić do uszkodzenia, karta nie będzie już odbierać sygnały. W takich przypadkach można odzyskać kartę sim „Megafon”, tak jak i każdego innego operatora też.

Jak naprawić kartę sim Megafon

Instrukcja

1
Aby odzyskać kartę sim, przejdź do sklepu „Megafon”, adres https://moscow.shop.megafon.ru. Po raz pierwszy odwiedzając stronę, po prawej stronie pojawi się formularz rejestracyjny. Trzeba wpisać tam swój adres e-mail, hasło, imię i nazwisko. Po rejestracji wystarczy tylko zalogować się za pomocą e-mail i hasła.
2
Kliknij przycisk „Zapisz”, pojawi się okno z e formą złożenia zamówienia. Złóż wniosek o przywrócenie утеренной karty sim. W przypadku, jeśli nie chcesz się rejestrować, zamówienie można również złożyć. Pod formą autoryzacji kliknij przycisk „Kontynuuj”, a ona was doprowadzi do tego samego formularza elektronicznego składania zamówienia.
3
Wypełnij ankietę. Pola obowiązkowe do wypełnienia są podświetlone na żółto, wprowadź nazwisko, imię, imię ojca, numer telefonu, który chcesz naprawić, a inny telefon kontaktowy. W przypadku utraty i telefonu komórkowego, należy zaznaczyć to też. W formie elektronicznej, alufelgi, można nie podawać, ale w tym przypadku, gdy zadzwoni operator, trzeba będzie wszystkie dane zapewnić mu.
4
Kliknij przycisk „Wyślij zamówienie”. Sprawdź dokładnie wszystkie dane wprowadzone przez użytkownika, a następnie potwierdź je. Po wysłaniu otrzymasz numer zamówienia, który należy zapisać w celu ułatwienia identyfikacji. Bardzo szybko, w ciągu trzech dni roboczych skontaktuje się z tobą pracownik „Megafon”. Po omówienia szczegółów ci przyślą nową kartę sim.
5
W przypadku, gdy trzeba przejść przez proces odzyskiwania mapy w trybie offline, należy zwrócić się do najbliższego sklepu „Megafon”. Zadzwoń pod numer *123# i sprawdź szczegóły. Istnieje również specjalna mapa sklepów – http://moscow.megafon.ru/help/offices/our_offices/. Skontaktuj się z punktem obsługi z życzeniem odzyskać utracone lub zepsutą kartę. Po wypełnieniu odpowiednich dokumentów zostanie dostarczona nowa karta sim.
logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *