Jak złożyć kartę visa

Visa – amerykański system płatności, który jest szeroko stosowany na całym świecie. W Rosji pojawiła się w połowie XX wieku i od tego momentu stała się wiodącym ją biorą prawie we wszystkich zakładach, gdzie obliczenia są prowadzone z użyciem kart plastikowych.

Jak złożyć kartę visa

Trzeba

  • – paszport.

Instrukcja

1
Określ, jaki typ karty chcesz zmienić. Rzecz w tym, że logo „Visa” mogą być zarówno karty debetowe, jak i kredytowe, a różnica między pierwszy i drugi leży w charakterze środków znajdujących się na rachunku. Otwórz kartę debetową może każdy dorosły obywatel, który ma na rękach paszport. A oto aby uzyskać kartę kredytową banki sprawdzają każde nawrócenie na ich zgodność z wymaganiami. Na przykład, klient musi być трудоустроен na ostatnim miejscu nie mniej niż ustalony okres i być w wieku co najmniej dolnej listwy wieku, a także powyżej górnej.
2
Zapoznaj się z listą banków w twoim mieście, które odkrywają karty Visa. Wspólna listę można znaleźć na stronie http://www.banki.ru/ i pytanie odnośnie systemu płatności zadać podczas rozmowy przez telefon lub osobistej wizyty w oddziale, lub sprawdź na oficjalnej stronie instytucji finansowej. Zresztą, system jest na tyle rozpowszechniona, że nawet pierwsza wizyta losowo wybranego oddziału może okazać się sukcesem.
3
Wypełnij wniosek o wydanie karty. Przy okazji, można pozostawić wniosek online na stronie internetowej, ale przy tym należy pamiętać, że w przypadku orzekania w niepełnym decyzji na swoją korzyść, najprawdopodobniej będziesz mieć do dyspozycji jechać do oddziału i podpisać wszystkie niezbędne dokumenty. Dlatego jeśli planujesz otworzyć kartę debetową, to lepiej od razu udać się do banku.
4
Weź ze sobą dokument tożsamości oraz podać pracownikowi instytucji. W przypadku braku dowodu osobistego (fakultatywnie) przedstawić paszport, jednak należy pamiętać, że nie wszystkie banki będą gotowi przyjąć go, zwłaszcza, jeśli chcesz zmienić kartę kredytową, więc z góry uwydatniają to pytanie przez telefon.
5
Po zakończeniu procedury wypełniania wartościowych wniosek zostanie przekazana do rozpatrzenia. Terminy wykonania karty wraz z przesyłką mogą się zmieniać, średnio stanowią one 2-3 tygodnie.
logo
Kategoria:
Banki

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.