Jak wziąć kredyt w Privat Banku

„Privatbank” nie oferuje osobom fizycznym klasyczne produkty kredytowe. Jednakże, daje możliwość zmienić plastikową kartę kredytową, która pozwala pożyczyć od banku na określonym umową terminie.

Jak wziąć kredyt w Privat Banku

Instrukcja

1
Wybierz system płatności, na bazie której chcesz zmienić kartę kredytową. „Privatbank” usług osobom fizycznym możliwość zawarcia umowy na otwarcie karty Visa lub MasterCard. Obie karty można otworzyć w formacie Gold.
2
Przeczytaj regulamin na mapie „Privatbank”. Należy zwrócić uwagę na pozycje, dotyczące pożyczki i spłaty zadłużenia na niego.
3
Skontaktować się z najbliższym „Privatbank”. Lista biur można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej organizacji.
4
Wypełnij wniosek standardowego formularza, który udzieli pracownik. Okaż swój paszport.
5
Należy pamiętać, że dostarczenie dodatkowych dokumentów w celu otwarcia karty kredytowej jest opcjonalne, ale ich obecność może wpływać na wartość dostępnego ci kredytu. Jako tych dokumentów mogą występować zaświadczenie z pracy, dokumenty pojazdu lub zaświadczenie o rejestracji prawa własności do mieszkania lub domu.
6
Podpisać przygotowany przez specjalistę z banku umowę. Umieścić podpis na odwrocie swojej karty. Zapamiętaj hasło, które otrzymałeś w kopercie z kartą, i nigdy nie podawaj go nikomu, nawet pracownikowi banku.
7
Zapłać za zakupy kartą kredytową „Privatbank” lub wyjąć gotówkę w najbliższym bankomacie. Wykaz bankomatów przedstawiony na oficjalnej stronie internetowej. Należy pamiętać, że kwota środków, z której możesz skorzystać, jest ograniczona, ten limit określony w umowie.
8
Zgaś pożyczki w przewidzianym umową terminie. Dla kart, zaprojektowanych na bazie systemu płatniczego Visa, okres karencji spłaty kredytu (okres, kiedy na kwotę zadłużenia nie naliczane są odsetki) wynosi 30 dni, dla MasterCard – 55 dni. Dla każdej z kart formatu Gold okres ten wynosi 55 dni. Spłacić dług można jeden z trzech sposobów: w oddziale banku, za pośrednictwem terminali samoobsługowych lub przelewem poprzez system „Privat24”.
logo
Kategoria:
Banki

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.