Jak mogę dokontać ogrzewanie powietrzne.

Przed właścicielami kamienic i domków jednorodzinnych pewnego dnia rodzi się pytanie ogrzewania. Instalacja systemu powietrznego ogrzewania pozwoli regulować klimat w każdym pomieszczeniu w domu, tworząc komfortowe warunki do zamieszkania.

Jak mogę dokontać ogrzewanie powietrzne.

Trzeba

  • – nagrzewnica powietrza
  • – kanały
  • – taśma montażowa
  • – aluminiowa taśma klejąca
  • – uszczelniacz
  • – zszywki
  • – zszywacz

Instrukcja

1
Jeśli ubiegający się węzły mają według projektu specyficzną konstrukcję, zamów je w przedsiębiorstwie, занимающемся produkcją kanałów wentylacyjnych, do wentylacji. Tam można zakupić standardowe elementy, takie jak ramki i przepustnice. Wybierz także kanały z шумоглушением, aluminiowa taśma klejąca, wkręty i oś czasu.
2
Izolować wszystkie kanały doprowadzające, jeśli zgodnie z projektem w domu planuje się zainstalować klimatyzację. W przeciwnym razie, podczas jego pracy na nich będzie się skraplać wilgoć.
3
Zazwyczaj główny kanał wykonywana jest z ocynkowanej blachy stalowej i pokryte фольгированным izolacją, której grubość wynosi od 3 do 5 mm. Jednak jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, można zrobić go z фольгированного spienionego polietylenu o grubości 1 cm.
4
Użyj do połączenia sztywnych przewodów wentylacyjnych z elastycznymi aluminiowa taśma klejąca, najlepiej zbrojony. Można również wykonać połączenie za pomocą plastikowych lub metalowych opasek. Przy montażu elastycznego kanału powietrznego z шумоглушением zwrócić uwagą zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego рукавам, ponieważ pierwszy zapewnia szczelność komina, a ostatni ponosi obciążenie siłowe. Pamiętaj, że aby uniknąć gwałtownego wzrostu rezystancji przewodów wewnętrzny kanał powinien być naciągnięty.
5
Aby ustawić ramkę ze spienionego polietylenu, wykonaj nóż okrągły otwór. Po włożeniu dotrzyj ramkę aluminiową taśmą. Do wzdłużnego łączenia użyj N-profil, a do tworzenia połączeń narożnych – narożne elementy z PVC. Wewnątrz profilu mocować je na klej-uszczelniacz, na zewnątrz – na zszywki przy pomocy zszywacza.
6
Do montażu dodatkowego sprzętu, takiego jak nawilżacz powietrza elektroniczny filtr, sterylizator powietrza i klimatyzacja, w воздухонагревателе system mocowania i otwory startowe. Po zakończeniu montażu systemu grzewczego regulacja ilości nawiewanego do pomieszczeń powietrza w domu.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.