Jak zwiększyć wzór

Dziś w sprzedaży jest duża liczba czasopism, książek i podręczników cięcia i szycia. Aby tworzyć piękne produkty, nie trzeba być profesjonalnym projektantem ubrań, można skorzystać z jednej z wielu gotowych wzorów. Ale co, jeśli wzór nie nadaje się do rozmiaru? Nie spiesz się, aby rezygnować z ulubionej modelki, u nas znajdziesz kilka prostych porad, jak zwiększyć wzór.

prosty wzór

Instrukcja

1
Najprościej zwiększyć długość wykroju na linii dołu. Jeśli rozmiar ci pasuje, ale chce przedłużyć produkt, wystarczy dodać odpowiednią ilość centymetrów na dole, dalsze linie boczne i linii połowy produktu. W podobny sposób można zmieniać długość rękawa.
2
Jeśli wzór nie nadaje się wzrostu, należy ją zwiększyć w następujący sposób. Pokroić części wykroju na pomocniczym poziomych linii, odbywających się na linii talii i w środku pachy.
3
Zwiększ do żądanej długości oparcia i długości forehand, pionowo parted części wykroju. Раздвигайте pomocnicze nacięcia na 0,5 cm na linii talii i пройме.
4
Skleić części wykroju, wkładając pasek papieru. Aby połączyć linie boczne, wykonaj pomocniczy przekrój poziomy oparcia pod linią pachy i przedłużyć ją na 0,5 cm.
5
Na linii forehand zrób przekrój poziomy, przechodzący przez jej szczyt.
Przesuń krawędzi tuck w taki sposób, aby połączyć boczne szwy forehand i oparcia.
6
W celu zwiększenia szerokości wzory należy wyciąć wzór na pionowych i poziomych linii pomocniczych. Push części wykroju należy z uwzględnieniem wymiarowania kroku.
7
Od 40 do 52 rozmiar wymiarowania krok wynosi 4 cm, 54 – 60 wymiary – 6 cm Podzielić wielkości krok na 4 i dostaniesz tę wartość, na którą należy przesuwać części wykroju, aby ją zwiększyć o jeden rozmiar.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.