Jak zrobić wzór spodni dziecku

Małe mody lubią ubierać się nie mniej ich rodziców, dlatego kochający mama nie przestają ich rozpieszczać i kupować nowe stroje. Niektórzy rodzice uczą się techniki szycia samodzielnie i znacznie oszczędzają na doładowaniu dziecięcej garderoby. Aktywny i ciekawy chłopcy najczęściej szyć spodnie, bo ta część ubrania najczęściej poddawane testom na wytrzymałość.

Jak zrobić wzór spodni dziecku

Trzeba

  • – centymetr;
  • – papier;
  • – linijka;
  • – prosty ołówek;
  • – nożyczki.

Instrukcja

1
Zanim zasiądziecie za maszynę do szycia, należy zrobić wzór spodni dziecku. Algorytm tworzenia szablonów taka sama, jak w przypadku wycinanie spodni dla dorosłego człowieka. Dlatego zacznij od wyjęcia miarek.
2
Zmierz dziecku obwód talii na poziomie pępka, obwód bioder, na boku, należy zmierzyć odległość od linii talii do połowy kolana filiżanek. Określ długość spodni i szerokość nogawki na dole urządzenia. Dla dzieci w wieku przedszkolnym może być konieczne dodatkowe miarka – obwód klatki piersiowej.
3
Zbuduj podstawowych siatkę wykroju spodni dziecku. Na siatce odbija linię talii, bioder, kolan i na dole. Określ linię wysokości siedziska, która jest równa полуобхвату bioder plus 1-2 cm w zależności od wieku dziecka.
4
Na bazie podstawowej siatki zbuduj wzór przedniej części spodni. Na linii talii lay tuck. Linię talii, z prawej nieco w dół, po lewej stronie zrób wyżej. Прорисуйте przednią część wykroju spodni, na linii dołu jest na 4 cm mniej w tylnej części.
5
Projektujemy średnią linię spodni. W tym celu przesuń биссектрису kąta od linii bioder do linii wysokości siedzenia. Zaznacz na биссектрисе punkt, przesuń po niej krzywą linię, łącząc linię talii i skrajnego punktu w linii wysokości siedzenia.
6
Podobnie przodzie zrób wzór tylnej części spodni. Włożyć mniej głębokie tuck. Narysuj średnią linię spodni, powtarzając czynności opisane w poprzednim punkcie. Projektujemy płynne linie boczne kroju nogawki, należy wykupić linię dołu.
7
Zrób wzory kieszeni i pasa. Po tym, jak zrobili wzór spodni dziecko, sprawdź, czy wszystkie wartości. Do tego wyciąć wzory, połączyć je ze sobą i zmierzyć podstawowe odległości. W razie potrzeby dopasować wzór spodni w rozmiarze.
8
Jeśli proces tworzenia wykroju spodni dziecku wydaje się czasochłonne, skorzystaj z gotowych выкройкой z dziennika do szycia. Oprócz szablonów w publikacji znajdziesz szczegółowe instrukcje na dostosowanie spodni, co pozwoli na uniknięcie ewentualnych błędów.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.