Jak zrobić zapis rozmów

Transkrypcja rozmów pozwala analizować własne wydatki na usługi telefonii komórkowej. Będziesz w stanie szczegółowo wyjaśnić wszystkie działania, które popełnili za określony okres. Zrobić szczegółów połączeń może tylko właściciel karty sim, więc nie ufaj nikomu tę procedurę.

Jak zrobić zapis rozmów

Instrukcja

1
Skontaktuj się z biurem firmy, która obsługuje twój pokój. Wiele firm oferują usługę transkrypcji rozmów swoich klientów postpaid systemu rozliczeń za darmo. Dla abonentów korzystających z предоплатную system rozliczeń, wprowadzony фиксируемая cena za świadczenie tej usługi. Należy pamiętać, że usługa jest zwykle taniej przy zamówieniu na miejscu, niż podczas odwiedzania biura.
2
Zapraszamy na oficjalną stronę internetową firmy telefonii komórkowej, którego używasz. Przejdź do zakładki „Szczegóły rachunku”. Na większości stron, należy zarejestrować swój numer, aby skorzystać z tej usługi. Przejdź przez prosty proces rejestracji, zaloguj się i wybierz, jaki rodzaj szczegółowo potrzebujesz. Większość firm oferuje 2 rodzaje детализаций – tylko kosztów komunikacji lub z dodatkowym wskazaniem połączeń, sms i internet – adresy. Istnieje trzeci rodzaj dekodowania, obejmujący wskazanie wszystkich przychodzących i wychodzących połączeń i wiadomości sms, internet – ruchu i kwoty odpisane z konta za każde wyprodukowane działanie. Szczegółowo również pomoże ci dowiedzieć się numer abonenta dzwoniącego w trybie „incognito”.
3
Po podaniu swojego numeru telefonu, podaj nazwę swojej skrzynki e-mail. Tam przyjdzie plik z zamówionej transkrypcją rozmów. Po ustaleniu wszystkich potrzebnych danych, na podany numer telefonu przyjdzie sms z kodem potwierdzenia lub drużyną, którą trzeba zdobyć na urządzeniu. To zapewnia bezpieczeństwo informacji abonenta od interwencji 3-ch osób. Wpisz odpowiednią opcję w telefonie lub wprowadź otrzymany kod na stronie. Wykonując tę procedurę, użytkownik wyraża zgodę na pobieranie środków z konta za okazaną przysługę.
Porada
Nie tylko można zamówić zapis rozmów, ale i analizować swoje wydatki. Istnieją specjalne programy, które pozwalają na analizę wydatków i odebrać na podstawie wyników, bardziej korzystny dla ciebie tempo.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.