Jak zrobić przekierowanie w ютел

Przekazywanie połączeń pozwala przy zakupie nowego numeru telefonu komórkowego skonfigurować odbieranie połączeń przychodzących w taki sposób, aby ze starego pokoje są перенаправлялись na nowy.

Jak zrobić przekierowanie w ютел

Trzeba

  • – telefon komórkowy.

Instrukcja

1
Konfigurowanie przekierowania połączeń w Utel, aby odbierać przychodzące na telefon komórkowy połączenia na dowolny numer, podany przez ciebie, czy to miejskie, telefon, międzynarodowej lub intercity pokój. Podczas tej rozmowy na stary numer czynić nie będą, a usługa jest aktywna nawet wtedy, gdy urządzenie jest wyłączone. Aby uaktywnić przekazywanie w Utel zrób to za pomocą menu telefonu.
2
Wybierz rodzaj przekierowania, które można użyć w Utel: bezwarunkowa (w tym przypadku wszystkie połączenia przychodzące na telefon komórkowy będą przekazywane na wskazany numer); przekazywanie połączeń, gdy telefon jest zajęty (ten rodzaj pozwoli nie przegapić ważny telefon w tym przypadku, kodu pan rozmawiał przez telefon komórkowy i nie mogli się dodzwonić, odpowiedni telefon przeniesie się na inny numer); przekazywanie, jeśli abonent nie odpowiada (połączenie przychodzące zostanie przekierowane na inny numer, jeśli pozostaje bez odpowiedzi w ciągu dwudziestu sekund); przekazywanie, jeśli telefon nie jest dostępny (jeśli twój telefon jest poza zasięgiem lub jest wyłączony, włącza przekazywanie).
3
Aktywuj usługę przekazywania, w przypadku, gdy numer nie odpowiada. W tym celu wybierz z telefonu kod *61* „Wpisz numer telefonu, na który chcesz przekazywać połączenia” #, naciśnij przycisk obietnicy połączenia. Włącz przekierowanie w przypadku, gdy telefon nie jest dostępny lub jest wyłączony.
4
Aby to zrobić, wpisz polecenie z telefonu komórkowego *62* „Wprowadź numer, na który będą przekazywane połączenia” #, klawisz obietnicy połączenia. Aby aktywować przekierowania w przypadku, gdy telefon jest zajęty, wprowadź z telefonu kod *67* „Wprowadź numer telefonu odbiorcy przekierowanych połączeń” #, naciśnij zielony klawisz.
5
Aby sprawdzić stan przekazywania połączeń, wybierz *#61 lub 62 lub 67 (zależnie od gatunku) #, zielony przycisk. Aby anulować przekazywanie w Utel, wpisz ze swojego telefonu kod #61/62/67#, klawisz obietnicy połączenia.
logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *