Jak zrobić mailing sms

Dla organizacji wysyłek za pośrednictwem SMS-ów istnieją specjalne serwisy. Można również zorganizować samodzielnie, mając pod ręką oprogramowanie do telefonu komórkowego.

Jak zrobić mailing sms

Trzeba

  • – płyta ze sterownikiem telefonu komórkowego.

Instrukcja

1
Podłącz u żadnego operatora, numer telefonu komórkowego. Wybierz tempo, który byłby łatwy do wysyłania potrzebnej ci ilości SMS-ów. Należy również pamiętać, że niektórzy operatorzy oferują usługi subskrypcji usługi wiadomości SMS o określonej ilości za dodatkową miesięczną opłatą.
2
Informacje szczegółowe można uzyskać na oficjalnych stronach internetowych operatorów dostępnych w twoim mieście. Możesz również zadzwonić do pomocy technicznej i sprawdzić u operatora dostępne warianty organizacji wysyłek SMS-ów, zgodnie z ilościami i istniejącej bazy.
3
Wprowadź numery z istniejącej bazy w pamięci telefonu komórkowego. Można również importować je z programu Excel, uprzednio instalując sterownik urządzenia mobilnego z dołączonej w zestawie dysku. Podłącz swój telefon do komputera za pomocą kabla USB, który jest zwykle w paczce. Możesz też użyć do tego technologii bezprzewodowej transmisji danych Bluetooth. Parowanie należy wykonywać w trybie PC Suite. Zsynchronizować książkę telefoniczną z bazą w programie.
4
W oprogramowaniu telefonu wybierz menu wiadomości. Napisz tekst dystrybucyjnej, po czym wysłać go do wielu użytkowników z listy kontaktów, bazy danych. W przypadku, gdy trzeba ją poszerzyć, szukasz pokoju, na tematycznych stronach, forach, odpowiednio пабликам w portalach społecznościowych i blogach.
5
W przypadku jeśli chcesz zautomatyzować newslettera, trzeba mieć specjalny sprzęt i oprogramowanie, które samodzielnie генерировало tekst dystrybucji i do której można byłoby określić warunki wysyłki. Istnieją również specjalne płatne usługi organizacji wysyłek.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.