Jak zrobić samemu telefon komórkowy

W specjalistycznym sklepie telefonów komórkowych wybrać dowolny model można bez problemu, ale telefon własnymi rękami może nie wszystkie. Zaletą samodzielnego montażu w to, że można uzyskać ekskluzywny model telefonu komórkowego.

Jak zrobić samemu telefon komórkowy

Instrukcja

1
Znajdź wszystkie niezbędne części do telefonów komórkowych. Można korzystać z części starych telefonów komórkowych lub kupić w sklepie nowe. Obecnie w sprzedaży dostępne są karty pracy, wyświetlacze, obudowy, głośniki itp. należy Pamiętać, że jeszcze do złożenia trzeba kupić wszystkie części zamienne. W przeciwnym razie na jakimś odpowiedzialnym etapie nie będzie pod ręką deficytu części. Dopilnuj, aby wszystkie części odpowiadały wielkości obudowy telefonu i połączone ze sobą.
2
Zajmijcie się oprogramowaniem swojego „nowego” telefonu. Wejdź na stronę http://remont-gsm.com. W końcu strony będzie oferowane kody i firmware niektórych modeli telefonów komórkowych i programy, które pozwalają to zrobić. Na przykład, program Phoenix służy do flashowania telefonów Nokia. Inne programy mogą generować kod, zrobić reset do ustawień fabrycznych bez dodatkowego sprzętu. Bezpośrednio ze strony można pobrać te programy, do których dołączone są szczegółowe instrukcje.
3
Weź pustą obudowę telefonu. W zależności od modelu płyty głównej przymocowane do środkowej lub dolnej części korpusu (obudowy) za pomocą specjalnego elastycznego linii. Jeśli nie udało się перепаять opłatą, zaznaczając na niej wszystkie części telefonu (ekran, mikrofon, oświetlenie, itp.), można ustawić kilka jednostronnych płyt, ułożonych równolegle. Zaznacz na niej tren funkcjonalnej klawiatury i przycisków. Również na kartę umieść nakładkę z aparatami głośnikami. Delikatnie przyłóż wyświetlacz do środkowej części i zatrzasnąć, a także kable koncentryczne. Ramkę należy załatwiać na całym obwodzie. Następnie zaznacz wszystkie złącza, boczne, dolne, górne paski według instrukcji montażu telefonu komórkowego danej marki. Przykręcić je śrubami. Dostaniesz telefon komórkowy, wykonany wyłącznie pod siebie.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.