Jak zrobić z nici zabawki

Dla wielu dzieci ulubiona zabawka – wcale nie najdroższa i jasne, kupiona w modnym sklepie. Czasami wystarczy parę trzy kolorowe клубков przędzy, nici do szycia, trochę wysiłku – i przed tobą wyjątkowa lalka. Jeśli własnymi rękami смастерите zabawki z nici i pozwól dziecku wziąć udział w tym fascynującym procesie twórczym, wynik was zaskoczy.

Jak zrobić z nici zabawki

Trzeba

  • – motek akrylowych nici beżowy lub różowy;
  • – trochę brązowej przędzy;
  • – kolorowe nici;
  • – hak;
  • – лоскутки tkaniny;
  • – linijka;
  • – igła;
  • – nożyczki.

Instrukcja

1
Weź przędzy beżowy lub różowy kolor i odciąć od cewki odcinek o długości 40 cm Dla tego szablonu dodać gęsty pęczek nici, a następnie złóż go dwa razy.
2
Trim dół powstałego нитяного wiązki (składa się z wolnych końców przędzy) ostrymi nożyczkami. Góra przedmiotu – to przyszła głowa lalki.
3
Odwrót 5-6 cm od czubka głowy i zrób кукольную szyję – mocno obwiążcie przędzy wykończenia nici. Pamiętaj, aby opatrunki nici z rdzenia cewki, aby nie rzucało się w oczy. Ich „ogony” można zatankować do środka zabawki ciała.
4
Zmierz 9 cm od zabawki szyi i zrób jeszcze jedną перевязь – przed tobą tułowia zabawki. Do budowy lalki-chłopca należy podzielić dolny pęczek przędzy na dwie identyczne części (nogi), a następnie opatrzyć każdą.
5
Podstawa lalki-dziewczynki odbywa się w opisanej wzorem, jednak nogi nie można zrobić – swobodnie zwisające nitki dolnej części urządzenia służą zabawki юбочкой.
6
Oddzielnie złożyć pęczek nici o długości około 15 cm długości – to ręce przyszłego zabawki. One również są mocowane frędzlami na obu końcach, po czym gotowe kończyny należy przepleść przez zabawka tułowia.
7
Игрушечному chłopcu zrób grzywkę: za pomocą haka протягивайте przez szczelinę w górnej części elementu obrabianego brązowe przycinanie wełny lub włókien akrylowych, a następnie łączyć je w środku w pakiecie.
8
Смастерите kapelusz. Wykonaj szydełku pierścień z 4 powietrznych zawiasów i zacznij robić okrągłe rzędy, dodając pętli (z każdego słupka subnavigation serii – raz 2).
9
Zrób inny z dzianiny kółko mniejsze. Przesuń palcem po dolnej krawędzi części ręczny ścieg i dokręcić тулью w kształcie półkuli. Ubić ją niepotrzebne skrawki przędzy i przyszyć do większego kubka (pola nakrycia głowy) ukryte szwu. Kilka szwów zabezpieczyć kapelusz na głowie lalki.
10
Na głowie lalki-dziewczynki umieścić wiązkę żółtych nici i uszyć je na środkowej linii – linia padnie w postaci głowy. Końcówki „włosy” związać w pęczki i udekoruj czerwonymi wstążkami.
11
Zostało pięknie których możecie następnie zmienić lalki z nici. Sew z kolorowych łat tkaniny dziewczynce – sukienkę, chłopiec – spodenki i kamizelka. Jeśli dobrze masz hak, ubrania dla нитяных zabawek można wykonać z z płótna. I ostatnie poprawki – вышейте osoba kolorowych nici nici.
Porada
Nici można użyć do pięknego wyglądu drukowanych lalek z tkaniny. Wystarczy przyszyć irytujące, zabawki, włosy z włóczki, szydełkować wielobarwne ubrania lub po prostu ozdobić prosty produkt haftem – i lalka całkowicie przeobrazi

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.